Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Podbitka z rana jak śmietana ~oldboy_1 11 2026-06-19 17:26
Kiedy w xtb short na spacex? ~Ath 4 2026-06-19 16:52
Mapa GPW: Allegro, Tauron, XTB, CI Games i Rainbow w centrum uwagi Puls Biznesu 1 2026-06-24 12:25
Codzienny scenariusz ~MacMaster 5 2026-06-19 13:40
W tubie do wyników? ~Goldfan 6 2026-06-19 10:06
Stoimy i czekamy na wstępne wyniki za 2Q26. ~ToTheMoonLamboSoon 19 2026-06-19 07:24
Wiedzmy ~Bart 1 2026-06-18 21:31
czuję w pęcherzu że to skokowo wystrzeli ~Dexter 4 2026-06-18 21:29
Surowce ~Paweł 1 2026-06-18 19:42
Zmiennosc zamarła, porozumienie podpisane, sezon ogorkowy rozpoczęty ~Arek 6 2026-06-18 10:13
1Q2026 miał być oneoffem a 2Q2026 zapowiada się extra ~Ath 9 2026-06-18 08:28
Opcje w XTB – nowy motor zysków. Co to oznacza dla akcjonariuszy? ~ToTheMoonLamboSoon 6 2026-06-17 19:20
W oczekiwaniu na impuls ~Pozdrówka 6 2026-06-17 18:29
110 zł przyciąga jak magnes ~oldboy_1 19 2026-06-17 18:13
Ciekawy wywiad ~Cichy 9 2026-06-17 16:34
Cena na koniec 2026 ---> 250zł? ~Fab 11 2026-06-17 15:49
Binance może nie działać. Mica. ~Xyz 1 2026-06-16 20:08
Ta sama melodia ~oldboy_1 16 2026-06-16 10:13
wieszanie sie platformy ~mg 11 2026-06-16 09:41
Hossa na XTB powraca, Litwa ratuje sytuację, ATH w zasiegu ~Arek 5 2026-06-16 08:26
Porozumienie pokojowe zaraz podpiszą a 70% w longach XD ~ZielonyWał 18 2026-06-15 22:45
Piotr Kuczyński mówi: ~ToTheMoon 9 2026-06-15 14:51
Przysiadł przed północą ~Qsawier 2 2026-06-14 22:06
Jak realny jest scenariusz "fintechowego potwora" za 10 lat? ~toTMLSoon 20 2026-06-14 21:31
ankieta, co robicie z dywidendą? ~Dexter 11 2026-06-14 21:30
kupione po 8zl, sprzedane po 110 ~leo 11 2026-06-13 11:38
Okolice ath na kursie ~MacMaster 6 2026-06-13 03:57
Nowy wywiad z prezesem ~Mex 5 2026-06-12 19:44
Debiut Spacex ~Mex 1 2026-06-12 19:29
Opcje - XTB rozpoczyna realną dywersyfikację działalności ~KLUB222-70 1 2026-06-12 15:11
Wyszedlem ~Pozdrówka 11 2026-06-12 15:05
[x]
XTB -1,43% 107,54 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.