Moja ponad 6 letnia przygoda ;) z XTB dobiegła końca. Czasami trzeba coś zmienić, poszukać nowej iskry i iść dalej. Pozdrowienia dla tych, którzy na tym forum "walczyli" od co najmniej 2020 roku. Warto było wytrzymać.
Szacunek za walkę (po raz ostatni :)