|
Sezon ogórkowy na xtb w pełni
|
~Pit
|
5
|
2026-06-25 23:17
|
|
analiza xtb P.Nejdek
|
~Dexter
|
2
|
2026-06-25 21:01
|
| Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:33 |
|
Citigroup cena docelowa 120 zł!
|
~O_o
|
1
|
2026-06-25 20:47
|
|
Nowy alfabet XTB: Co działa, co zaraz wjedzie, a czym bije zachód.
|
~TTMLS
|
5
|
2026-06-25 19:39
|
|
wysyp trolli . będzie jazda na 120
|
~Dexter
|
1
|
2026-06-25 15:51
|
|
Jak tam ekipa ?
|
~oldboy_1
|
1
|
2026-06-25 15:25
|
|
Dlaczego apka Revoluta zjada XTB na śniadanie pod kątem UX?
|
~NieDziałaMiTvTrwam
|
1
|
2026-06-25 13:17
|
|
Rekomendacja Cit 120 zł
|
~Olo
|
2
|
2026-06-25 10:26
|
|
I spada i spada
|
~Hue
|
1
|
2026-06-25 09:07
|
|
widzicie co się dzieje? końcówka q zrobi wynik
|
~Dexter
|
4
|
2026-06-24 22:25
|
|
XTB- ropa
|
~ss
|
3
|
2026-06-24 21:30
|
|
I cyk kolejne 600 akcji z dywidend wpadło.
|
~Darek
|
6
|
2026-06-24 21:10
|
|
Dolar
|
~Bart
|
1
|
2026-06-24 18:14
|
|
D-DAY.Dzisiaj na XTB oddzielamy mężczyzn od chłopców.Wybór należy do Was
|
~TTMLS
|
3
|
2026-06-24 17:34
|
|
Dywidenta xtb w xtb juz jest
|
~Mikesz
|
13
|
2026-06-24 16:58
|
|
dywidenda
|
~alal
|
7
|
2026-06-24 16:35
|
|
Ładne trendy na ropie i zlocie
|
~Xtb
|
2
|
2026-06-24 15:11
|
|
Potężna zmienność na rynkach
|
~Paweł
|
1
|
2026-06-24 14:31
|
|
na rynki nadciąga rzeźnia, jak to będzie dla xtb?
|
~Dexter
|
8
|
2026-06-24 13:17
|
|
Cięciwa się napina
|
~PitaGolas
|
4
|
2026-06-24 13:10
|
|
Juz nawet nie ma podbitki do 110?
|
~oldboy_1
|
6
|
2026-06-23 23:35
|
|
KończymyTenKilkutygodniowyBoczniak.OdJutraNoweRozdaniePodH1i4M klientów!
|
~Będzie
|
1
|
2026-06-23 20:08
|
|
Jutro dobieram za dywidendę
|
~RS
|
4
|
2026-06-23 18:15
|
|
Miliard zysku po H1 to formalność. Przestańcie zaklinać rzeczywistość.
|
~ToTheMoonLamboSoon
|
8
|
2026-06-23 18:09
|
|
Haha łby, fajnie jak kapitał maleje?
|
~Pit
|
10
|
2026-06-23 15:02
|
|
Uwaga na realizację zleceń oczekujących. Dziwny błąd aplikacji?
|
~AS1984
|
2
|
2026-06-23 12:39
|
|
VIX +15%
|
~LoL
|
1
|
2026-06-23 12:00
|
|
Panika w Azji, jest dobrze, czyści sl że hej
|
~makler
|
1
|
2026-06-23 07:34
|
|
Czekamy , a w środę: money money money
|
~RS
|
7
|
2026-06-22 23:53
|
|
Kieszonka na xtb rozpoczęta. Sezon ogórkowy
|
~Pit
|
15
|
2026-06-22 23:04
|