Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jutro dzida i rakieta a tymczasem szezlong i cygaro ~Dexter 2 2026-06-05 10:01
Jutro pognamy ładnie ~J24 3 2026-06-04 19:58
Nie Ibro ale Maja! ~Orim 2 2026-06-04 19:46
Maja Chwalinska final ~Bart 1 2026-06-04 19:20
Skończył się koniak, ale harnasie też dobre! ~Dexter 1 2026-06-04 16:17
Maja w półfinale Roland Garros! Kosmiczny sukces i globalna reklama XTB! ~toTMLSoon 2 2026-06-04 10:27
Wywiad z P.Omarem ~Pozdrówka 1 2026-06-04 08:59
Co oznacza otwarcie dla XTb spółki na Litwie - moja opinia ~Janek 7 2026-06-03 18:11
Co oznacza otwarcie spółki na Litwie - moja opinia ~Janek 2 2026-06-03 17:58
Swoje juz zarobilem w tym roku kijem z 5 metrów nie dotkne ~Arek 15 2026-06-03 17:37
XTB ----> Litwa ~mocarz 13 2026-06-03 17:16
A Maja dalej gra i reklamuje XTB ~Xtb 9 2026-06-03 14:21
PÓŁFINAŁ RG! Maja rozbija bank, a XTB idzie po MILIARD zysku w 1H26! ~ToTheMoon 2 2026-06-03 13:26
Wyniki Q2 ~blackjack 9 2026-06-03 11:28
H1 2026:Idziemy na MILIARD zysku! Maja w QF RG,ropa płonie,baza puchnie. ~LeonMózg 16 2026-06-03 10:40
Podbitka z rana jak śmietana ~oldboy_1 8 2026-06-03 09:02
ropa, gaz, BTC trzepie kasę dla xtb ~Dexter 5 2026-06-02 20:42
Instytucje - zwiększenie o 1,3 mlkn akcji na 31 maja 2026 ~Filip 4 2026-06-02 19:43
Dexter kiedy wspólny koniaczek jak ostatnio? ~Zrealizowany 5 2026-06-02 16:31
Tu jest gorzej nic na NC. Brak handlu. Zejdą nizej ~Dexter 1 2026-06-02 16:31
czy warto kupić chodaki? ~Dexter 1 2026-06-02 10:37
Brawo Maja ~Lee 2 2026-06-01 20:13
Jak nie będzie 1 mld po 2q to dalej zostajecie bez kapitana ~Dexter 2 2026-06-01 19:25
Chwalińska już w ćwierćfinale Roland Garros! ~toTMLSoon 2 2026-06-01 17:07
Tenis WTA Garros Chwaliński sponsor XTB ~Marcin 8 2026-06-01 16:42
FIFO ~mako 7 2026-06-01 14:46
Słabe to Xtb oj słabe. My koniaczek z kapitanem dexterem ~Zrealizowany 3 2026-06-01 14:24
Wszystko ładnie odbija ~oldboy_1 2 2026-06-01 13:04
Us100 drugi najbardziej dochodowy instrument. ~Xyz 1 2026-06-01 10:15
Od ajkiegoś czasu mam konto w xtb i powiem, ze ... ~Józef 11 2026-06-01 09:33
[x]
XTB -0,27% 109,10 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.