Drodzy inwestorzy. Odszedłem z tego papieru nie dlatego, że nie wierzę spółkę. Mam nadzieję, że nadal będzie roztropnie i wzorowo zarządzane, bezie generować zyski będziecie z nich zadowoleni. Po prostu mam swoje lata i zrealizowałem zyski. Pozdrawiam Cierpliwych.
P.S. W moich wypowiedziach nigdy nie było drugiego dna więc go nie poszukujcie. Zaglądam tu z sentymentu.