|
Ten Kazik to z jakiegoś zakładu wyszedł?
|
~Maciek
|
8
|
2026-05-29 10:33
|
|
Straszak w PB, a wczoraj Business Ins. pochwały- czemu to służy?
|
~bob
|
5
|
2026-05-29 10:13
|
| Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:33 |
|
Ban na CFD od KNF dla nowicjuszy
|
~Kazik
|
3
|
2026-05-29 09:14
|
|
HIT DNIA! Ibra i Fury kupują klub.XTB katalizatorem i ukryty zwycięzca?!
|
sikor1984
|
10
|
2026-05-29 08:37
|
|
Wariat – chciał kupić akcji za 1,6mln zł w dogrywce w jednej ofercie
|
~Julcia
|
4
|
2026-05-29 08:35
|
|
Co roku puszczają tą samą
|
~Bruchsal
|
3
|
2026-05-28 23:52
|
|
XTB VS KNF analiza FAKTÓW (film)
|
~MaciejG
|
1
|
2026-05-28 20:27
|
|
Czy KNF odetnie detal od CFD?
|
~Kazik
|
7
|
2026-05-28 20:11
|
|
Odbicie zdechłego kota za nami
|
~oldboy_1
|
11
|
2026-05-28 18:06
|
|
Pojechali po bandzie
|
~Qsawier
|
3
|
2026-05-28 17:02
|
|
Idzie na 110zł
|
~info
|
1
|
2026-05-28 15:05
|
|
Dorzucam do wora
|
~Ciekawy
|
5
|
2026-05-28 15:03
|
|
Ostatnie 2 lata na tle WIG
|
~Hue
|
5
|
2026-05-28 15:01
|
|
Dopóki jest pit vel kazik vel dumba i farma „dopity” trzymam akcje
|
~Marta
|
3
|
2026-05-28 15:00
|
|
myślałem że nie dobiorę po 100 a tu proszę .
|
~Dexter
|
1
|
2026-05-28 14:58
|
|
Zysk XTB Q2 2026 czy 400+ mln możliwe ?
|
~Xtb2030
|
6
|
2026-05-28 14:41
|
|
Czemu akurat teraz?
|
~Adi
|
2
|
2026-05-28 14:17
|
|
Marzę o 22,70
|
~Kazik
|
2
|
2026-05-28 12:59
|
|
Ale broker jest słaby. Cały czas na deskach po łomocie
|
~Zrealizowany
|
2
|
2026-05-28 12:44
|
|
Czy CFD to złodziejstwo..?
|
~Kazik
|
10
|
2026-05-28 11:36
|
|
Daje już luzu z tym KNF.
|
~Xyz
|
1
|
2026-05-28 11:25
|
|
Kiedy KNF zajmie się prezesami oszustami z New Connect?
|
~Ali
|
6
|
2026-05-28 11:08
|
|
Spadamy na 90zl w nastepnym tygodniu potem mozliwe 80zl
|
~Znachor
|
6
|
2026-05-28 11:08
|
|
Ja nawet za 80 tego nie wezmę. Broker na łopatkach
|
~Zrealizowany
|
5
|
2026-05-28 11:05
|
|
szambo wybiło , do pomp!
|
~Dexter
|
2
|
2026-05-28 10:40
|
|
Bez CFD xtb to wydmuszka
|
~Kazik
|
5
|
2026-05-28 10:39
|
|
Ponad 99% wyników to CFD
|
~Kazik
|
1
|
2026-05-28 10:35
|
|
A co powiecie na rajd w okolice 200 do końca maja?
|
~Arek
|
6
|
2026-05-28 10:26
|
|
Dlaczego Spółka milczy
|
~Jerzy
|
15
|
2026-05-28 10:12
|
|
Trzymam kciuki za KNF
|
~Kazik
|
1
|
2026-05-28 10:09
|