Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Bum na spółkach pracujących na rzecz górnictwa ~robak 5 2016-03-18 11:11
trzymają kurs ~mmm 8 2016-03-14 18:23
Zatkao kako :) ~leo 8 2016-03-11 18:37
jaki PIT, 36 czy37????Pomocy ~ola 4 2016-03-09 19:56
Mila odmiana z tymi koncówkami ~leo 2 2016-03-08 22:27
czy prezes na zgodę na Novum ? ~alan 1 2016-03-07 15:23
OBROTY i dup jutro? ~geniusz 10 2016-03-06 17:32
kto trzyma kurs? ~mmm 36 2016-03-03 20:03
24,7mln zł zysku netto Wasko ~mmm 10 2016-03-03 16:05
wyniki od kilku lat rewelacja!!!!! ~max 2 2016-03-02 09:23
tradycyjnie ~ja 6 2016-03-01 12:14
CZY WASKO ZAROBI W BR. 22.000.000 PLN ~geniusz 32 2016-03-01 11:01
Wasko!!!! SUPER WYNIKI!! ~Kazik 1 2016-03-01 10:10
ekstra wyniki 26mln zł zysku netto ~mmm 10 2016-02-29 23:46
to lecimy ~mars 1 2016-02-29 17:32
wyniki ~leo 18 2016-02-26 10:09
asoK zostało 15 dni 2015 ~leo 11 2016-02-23 10:09
Wasko a plan Morawieckiego ~llllll 4 2016-02-22 09:30
ktoś podbija ale po co ~trol 11 2016-02-19 18:24
Jak przyszłość przed Wasko? ~Wtf 3 2016-02-18 18:44
groszowe obroty ~rrrr 4 2016-02-09 16:37
Do wynikow musza jeszcze sporo zanizyc ~leo 5 2016-02-09 09:42
muł wajdy jest stabilny ~ja 15 2016-02-04 17:25
co to sie dzieje sie!!!!!??? ~rysiekzklanu 16 2016-02-03 19:52
można się przeliczyć ~lolo 3 2016-02-03 18:37
kto wygrał przetarg w ZUS? ~max 6 2016-02-03 12:47
Lucky 7 ~avatar2 3 2016-02-03 08:30
A ja mam to wszystko w..... ~Berlin 9 2016-02-02 20:40
są lekkie spadki będą duże ~rrgtgt 4 2016-01-26 20:54
i znowu ~ja 10 2016-01-25 18:33
[x]
WASKO 0,31% 6,52 2026-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.