Forum giełdowe spółki WASKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Diwidenda ~leo 23 2016-04-26 09:48
Prezes kupuj lub daj jakies info co dalej ~leo 29 2016-04-22 15:30
WACHLARZ WZROSTOWY ~geniusz 41 2016-04-22 13:32
Jak to faktycznie było z tymi samochodami gitd ~mmm 20 2016-04-21 19:57
Nota obciązaeniowa a kupno dużej puli akcji ~KNF 41 2016-04-20 13:32
2,02 wsparcie wytrzyma ? ~geniusz 13 2016-04-19 23:09
mowiłem ~ja 7 2016-04-19 12:12
KONIEC KKOREKTY CHCĘ OGłOSIĆ ~geniusz 13 2016-04-19 10:45
wzrosty beda w dniu ...... ~leo 8 2016-04-19 10:00
Nowy rząd PiS zapowiada koniec GITD. Inspektorzy trafią do policji ~GITD 2 2016-04-15 12:58
Alvin i wiewiórki tak rozrabiają? ~Szynszyla 1 2016-04-15 10:53
2,11-2,14 pięknie strzelilo ~geniusz 4 2016-04-15 09:47
a nie mówiłem? ~ja 3 2016-04-15 09:05
dziki kraj 50 mln kary za robote za 3,9 mln ~leo 3 2016-04-14 21:44
no i po zabawie ~ja 9 2016-04-14 16:10
Francis Underwood ~leo 2 2016-04-14 15:11
no do góry! do góry ~ja 8 2016-04-12 21:20
jutro otwarcie powyzej 2,3 ~leo 4 2016-04-12 08:31
Wybicie z kilkuletniego trójkąta ~AkcjonariuszWasmo 5 2016-04-11 13:33
UUUUUUUUUUUUWAAAAAAAAAAAGAAAAAAAAAAA ~geniusz 27 2016-04-08 11:48
plus jest taki ~leo 6 2016-04-06 15:22
Wasko- Rekomendacja z 18 grudnia ~mars_napada 30 2016-04-04 17:43
wstrząs, ktoś stawia na WASKO ~rg 11 2016-04-04 10:55
ładnie ktoś zbiera 2,25 ~mmm 23 2016-04-03 22:23
dziwne ~leo 14 2016-03-31 14:04
kto ma pytania do spółki niech pisze na adres ~mmm 2 2016-03-30 10:42
KO-SA zbiera papier dla właściciela ~geniusz 13 2016-03-29 13:08
POWRÓT do przebitej linii trendu spadkowego ~geniusz 21 2016-03-24 10:16
5 zł za akcję Wasko możliwe? Tak. Wystarczy poprawić IR ~IR 6 2016-03-24 07:13
Prezes znow odznaczony przez MON ~leo 10 2016-03-21 18:56
[x]
WASKO 3,55% 6,42 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.