|
Diwidenda
|
~leo
|
23
|
2016-04-26 09:48
|
|
Prezes kupuj lub daj jakies info co dalej
|
~leo
|
29
|
2016-04-22 15:30
|
|
WACHLARZ WZROSTOWY
|
~geniusz
|
41
|
2016-04-22 13:32
|
|
Jak to faktycznie było z tymi samochodami gitd
|
~mmm
|
20
|
2016-04-21 19:57
|
|
Nota obciązaeniowa a kupno dużej puli akcji
|
~KNF
|
41
|
2016-04-20 13:32
|
|
2,02 wsparcie wytrzyma ?
|
~geniusz
|
13
|
2016-04-19 23:09
|
|
mowiłem
|
~ja
|
7
|
2016-04-19 12:12
|
|
KONIEC KKOREKTY CHCĘ OGłOSIĆ
|
~geniusz
|
13
|
2016-04-19 10:45
|
|
wzrosty beda w dniu ......
|
~leo
|
8
|
2016-04-19 10:00
|
|
Nowy rząd PiS zapowiada koniec GITD. Inspektorzy trafią do policji
|
~GITD
|
2
|
2016-04-15 12:58
|
|
Alvin i wiewiórki tak rozrabiają?
|
~Szynszyla
|
1
|
2016-04-15 10:53
|
|
2,11-2,14 pięknie strzelilo
|
~geniusz
|
4
|
2016-04-15 09:47
|
|
a nie mówiłem?
|
~ja
|
3
|
2016-04-15 09:05
|
|
dziki kraj 50 mln kary za robote za 3,9 mln
|
~leo
|
3
|
2016-04-14 21:44
|
|
no i po zabawie
|
~ja
|
9
|
2016-04-14 16:10
|
|
Francis Underwood
|
~leo
|
2
|
2016-04-14 15:11
|
|
no do góry! do góry
|
~ja
|
8
|
2016-04-12 21:20
|
|
jutro otwarcie powyzej 2,3
|
~leo
|
4
|
2016-04-12 08:31
|
|
Wybicie z kilkuletniego trójkąta
|
~AkcjonariuszWasmo
|
5
|
2016-04-11 13:33
|
|
UUUUUUUUUUUUWAAAAAAAAAAAGAAAAAAAAAAA
|
~geniusz
|
27
|
2016-04-08 11:48
|
|
plus jest taki
|
~leo
|
6
|
2016-04-06 15:22
|
|
Wasko- Rekomendacja z 18 grudnia
|
~mars_napada
|
30
|
2016-04-04 17:43
|
|
wstrząs, ktoś stawia na WASKO
|
~rg
|
11
|
2016-04-04 10:55
|
|
ładnie ktoś zbiera 2,25
|
~mmm
|
23
|
2016-04-03 22:23
|
|
dziwne
|
~leo
|
14
|
2016-03-31 14:04
|
|
kto ma pytania do spółki niech pisze na adres
|
~mmm
|
2
|
2016-03-30 10:42
|
|
KO-SA zbiera papier dla właściciela
|
~geniusz
|
13
|
2016-03-29 13:08
|
|
POWRÓT do przebitej linii trendu spadkowego
|
~geniusz
|
21
|
2016-03-24 10:16
|
|
5 zł za akcję Wasko możliwe? Tak. Wystarczy poprawić IR
|
~IR
|
6
|
2016-03-24 07:13
|
|
Prezes znow odznaczony przez MON
|
~leo
|
10
|
2016-03-21 18:56
|