Forum giełdowe spółki TORPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Różne role spółek = różne potencjały kursowe- dziś tam .. ~sees 1 2023-05-02 11:47
Jak tam po weekendzie ~UczeńJasio 3 2023-05-02 09:04
Reko na 20 a 24.05 WZA ws dywidendy ~Tor 2 2023-05-02 09:03
168 mln zł ~inwestorGPW 15 2023-05-01 21:51
Ale mocny papier ~fiufiu 16 2023-05-01 21:47
50% szansy na dywidendę ~oko 6 2023-05-01 20:58
Nie utrzyma 18 żegnajcie marzenia ~Osmiornica 5 2023-05-01 13:22
Tu ewidentnie coś ktoś wie, coś się szykuje ~INVESTYCJA 8 2023-04-30 22:15
Icek ~Icek 1 2023-04-28 22:07
Dlaczego kurs spada ~Taki 6 2023-04-28 16:09
Dywidenda 5,5zl ~Borsuk 2 2023-04-28 13:38
Wygląda na to... ~marek 2 2023-04-28 09:27
2ml + akcji wymienionych w tydzień ... walne co dalej ... ~scout11 2 2023-04-27 22:29
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 9 2023-04-27 14:49
Jutro pompa pod sprzedaż córki ? ~Ten 4 2023-04-27 12:37
Dziś 19 z przodu @@@ ~Tarnowski 4 2023-04-27 11:40
Przesiadka na DROZAPOL ~ObserwatoR 1 2023-04-27 10:00
A jednak bedzie kasa .... ~UczeńJasiu 12 2023-04-27 08:48
Będzie jednak dywidenda ~Analizator 2 2023-04-27 08:33
Od 18,50 zacznie sie mocniejszy ruch,to dobry papier mimo wszystko. ~CZESIEK 9 2023-04-27 08:27
24 maj walne i uchwała nr 10 ~Ten 7 2023-04-26 22:19
Marudy torpolowe do dziela ... ~Technicalmax 15 2023-04-26 21:06
Czy na Torpolu,będzie dodruk papieru jak na TRAKCJI? ~Sadi 12 2023-04-26 20:36
ESPI WALNE W MAJU I BĘDZIE JAZDABO MOŻE..................... ~Maniek 1 2023-04-26 17:15
dla wszystkich inwestujących w Torpol pod dywidendę... ~oko 1 2023-04-26 14:29
Waloryzacja kontraktów kolejowych ~Enzo 3 2023-04-26 12:11
dzisiaj +5 ? ~Dana 4 2023-04-26 12:10
PKP PLK z przetargiem na remont dwóch przystanków na linii nr 40 ~choochoo 5 2023-04-26 12:08
Czyżby dzisiaj 19 zeta zaliczamy. ~CZESIEK 12 2023-04-26 11:11
po tej cenie nikt nie chce oddać - skończyły się obroty ~mały 3 2023-04-26 10:29
[x]
TORPOL -3,60% 67,00 2026-06-22 15:57:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.