Jak uwazacie ze te akcje sa nieprzyszlosciowe, zarzad zle dziala , polityka dokucza ... lub jeszcze cos innego to moze sprzedajcie wreszcie akcje i uwolnijcie sie od zmartwien ?
Nie namawiam was to wasza decyzja ... ale nie rozumiem po co tyle marudzic zamiast dzialac ? Ktos mi wyjasni o co chodzi ?