Forum giełdowe spółki TORPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dzida w górę! ~Mmm 6 2023-04-26 08:43
Droga do 14zł otwarta ? ~black944 11 2023-04-26 07:20
ZBIERAĆ PAPIER ~MIŚŚŚ 9 2023-04-25 19:40
Tyle tu płaczu o dywidendę a są spółki nie grosze od Torpolu, ~wer 3 2023-04-25 19:39
Coś się dzieje ~Pi 2 2023-04-25 16:50
koniunktura a torpol .... alternatywy ~scout11 11 2023-04-25 16:03
NN OFE zgłosi żądanie wypłaty 5 zł dywidendy ~Konduktor 26 2023-04-25 14:05
jedni sprzedają a inni czekają na inne poziomy ~torex 3 2023-04-25 13:32
Zaczynamy, najpierw kolej do Lwowa ~shogunek 2 2023-04-25 13:30
Jeśli ktoś liczy klika % podbicia to ~tory 1 2023-04-25 13:16
Inwestycje KPK ~młody_inwestor 2 2023-04-25 13:07
Kolysze kursem .. super wyczysci ekipe niezdecydowanych ~Technicalmax 6 2023-04-25 11:22
Jak podskoczy to uciekam :) ~essa 2 2023-04-25 11:19
ewakuacja na całego, można już zacząć odliczanie co sesje ~Byczek 2 2023-04-25 10:31
Do amatorow info ... ~Technicalmax 1 2023-04-25 10:05
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2023-04-25 09:51
Torpol analiza mbanku ~tunnelvision 16 2023-04-25 08:45
Kilkanaście terminali przeładunkowych ~Dżi 1 2023-04-25 06:45
Ewidentne wypychanie akcji,bedzie 15 zeta jak nic. ~MAECO 4 2023-04-24 17:32
ZREMB odrobicie ~toya 1 2023-04-24 15:27
TORPOL a CPK ~kliszko 2 2023-04-24 13:54
Torpol wybierany przez analityków. Link: ~TorpolFan 7 2023-04-24 13:50
Nowe espi - kolejny kontrakt do portfolio ~leno 4 2023-04-24 13:45
Co Torpol zrobi z 400 mln gotówki ~1234 8 2023-04-24 13:44
c/wk=0.9; c/z=1.8 ~analityk_rynkowy 4 2023-04-24 13:32
PATRZĄC NA WYKRES DOŚĆ DŁUGO OKRESOWY TO JESTEŚMY NA SZCZYCIE ~CZESIEK 1 2023-04-24 13:26
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 7 2023-04-24 12:44
CHYBA IDZIEMY NA 18 ZETA ALBI I NIŻEJ UUUFFFFFFFFFFF ~Staszek 2 2023-04-24 12:30
Nowa linia kolejowa ~shogunek 2 2023-04-24 11:43
CPK i Koleje Ukraińskie (Ukrzaliznyca),podpisały trzyletnie porozumienie ~Jacek 6 2023-04-24 11:42
[x]
TORPOL -2,45% 67,80 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.