Proszę nie wypisywać głupota, raporty finansowe są powszechnie dostępne, analizy i rekomendacje również, a myślenie jest mile widziane . Ty głupot nie da się czytać. Jeśli zmienia się politykę dywidendowa która była świetna do tej pory 3 zł w 2021 r. , Kurs dyskontuje ryzyko przeceną akcji przy gigantycznym zysku który kradnie nowy większościowy właściciel powiązany z patologicznym rządem to oczy można marzyć. Bez organizacja akcjonariatu na NWZ w maju nic nie da się wywalczyć takie są realia , średnia ostatnich rekomendacji to 21zł a kurs leci na 18 zł oczyma to świadczy ciężko będzie coś ugrać w krótkim terminie przy zmianie właściciela. Tylko organizacja i wspólne działania mniejszościowych akcjonariuszy może coś wywalczyć czyli dywidendę na dobrym poziomie 4-6 zł ale to raczej abstrakcja .