Forum giełdowe spółki TORPOL

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2023-05-05 10:38
Obroty maksymalne od rana ~Tor 13 2023-05-05 10:15
Gdzieś w końcu zacznie się uklepywanie denka,i to chyba już blisko. ~Staszek 4 2023-05-05 10:12
CBA ~inwestor 7 2023-05-05 10:12
Sesja odwrotu! ~technik_at 4 2023-05-05 09:48
Nie będzie spadać długo bez powodu ~Tor 2 2023-05-05 09:32
Dla tych co mają na IKE ~kjertlo 4 2023-05-05 09:31
spółka roku ~ble 1 2023-05-05 09:27
MYŚLEĆ MYŚLEĆ NIE PENIAĆ PODBIERAĆ BEZ CZAJKI ~MIŚŚŚ 8 2023-05-05 09:21
Bankrut? ~Zenek 1 2023-05-05 09:13
To kręcimy się koło 17 zł, czy koło 13 zł? ~aaaaaaaaaa 5 2023-05-05 08:38
Magiczna ręka PiSu wynosi kolejną spółkę na szczyty ~lol 5 2023-05-05 08:37
Reko ~luka 5 2023-05-05 07:51
ZBIERAĆ PAPIER ~MIŚŚŚ 21 2023-05-05 07:47
A mówiłem... ~O_o 2 2023-05-04 22:29
Dawać dziada bez dywidendny na 13 zl... ~Rzeznik 1 2023-05-04 21:10
Do końca tygodnia 30? CPK to potężna inwestycja ~Jedziemy 13 2023-05-04 21:06
15 to cel ~Syrah 1 2023-05-04 21:02
Wg REKO 20 PLN więc akcja wyleszczanie jeszcze trwa ~Torex 3 2023-05-04 20:32
Brak dywidendy zabija. ~Arnold 5 2023-05-04 19:54
A Mirbud.. ~arnold 1 2023-05-04 17:28
Co się stało? ~Vvr 1 2023-05-04 17:19
Liczyłem, że wybronią ostatni dołek ~Luka 3 2023-05-04 16:30
24 maj coraz bliżej WZA ~Trainer 3 2023-05-04 14:32
COŚ SIE RUSZA ALBO POLECI NA 16 ALBO NA 18 NO NO ~SMOK 1 2023-05-04 13:39
Wydupcą ulice z akcjyji to pójdzie w górę ~CE 6 2023-05-04 09:23
Na wszystko przyjdzie czas,bądżcie spokojni to mocna spółeczka,bedzzieok ~CZESIEK 4 2023-05-03 21:45
Torpol... ~marek 5 2023-05-03 20:48
Do jesieni boczny trend ~Bogdan 5 2023-05-02 20:22
CZAS ZBIERAĆ AKCJE DO KOSZYCZKA PANY I TYLE. ~Maniek 8 2023-05-02 18:11
[x]
TORPOL 1,46% 69,50 2026-06-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.