Godz. 17.00
Szóstka kobiet, z piosenką na ustach "Niech żyje wolność, wolności swoboda", wychodzi z zakładu przez bramę przy ul. Wolskiej. :)))))))))))))))
relacja na żywo jak w Rajdzie Dakar
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/492987,protest-w-lzps-protektor-dzien-jedenasty-zdjecia,id,t.html