oprócz bardzo dobrych zysków polecam cash flow operacyjny oraz pozycję gotówkową
nawiązując do tytułu poniżej....pojutrze witamy 4..:)
http://gpwinfostrefa.pl/GPWIS2/pl/index/news/info/575076,protektor-sa-raport-okresowy-kwartalny-skonsolidowany-4-2013-qsr