Niestety,minął kolejny termin podania do publicznej wiadomości inwestora strategicznego.Relacje inwestorskie w spółce żałosne.Jedyna pociecha,że w podobnej sytuacji jak drobni,są fundy które siedzą w Protektorze i nie mogą wyjść!Zgadzam się z kolegą,że Wojas radzi sobie lepiej!