|
Za rok XXX zł ? Co myślicie?
|
~Tomichol
|
2
|
2021-04-14 07:52
|
|
"Biotechnologia zyskała na znaczeniu" link
|
inwest123
|
2
|
2021-04-13 12:04
|
|
"TERAPIA NA RAKA WCHODZI W FAZĘ PRODUKCJI W STANDARDZIE GMP"
|
inwest123
|
7
|
2021-04-09 17:58
|
|
ciekawe jak 2 kw.
|
~profesore
|
3
|
2021-04-09 12:54
|
|
spadek/wzrost ?
|
~klajnak
|
3
|
2021-04-07 11:24
|
|
Biedronkowy SuperHit InventiMask w kolejnej gazetce
|
inwest123
|
8
|
2021-04-06 12:52
|
|
Plan na wtorek jeżeli ktoś pytał
|
~NickNieMaZnaczenia
|
9
|
2021-04-06 11:37
|
|
DEVORAN ma MEGA INFO już +30% !!
|
~inwestor
|
2
|
2021-04-06 09:56
|
|
Jak tam się trzymacie zajączki?
|
~Bohdan
|
13
|
2021-04-06 08:58
|
|
oszuści
|
~susko
|
14
|
2021-04-06 08:58
|
|
Korekta Raportu , pozytyw
|
~Jest
|
22
|
2021-04-06 08:42
|
|
Szkoda mówić
|
~Ad
|
7
|
2021-04-05 18:03
|
|
Zdaję się, że do końca marca miało być info o sprzedaży nano maseczek?
|
~sko
|
5
|
2021-04-05 17:56
|
|
Taniej nie będzie, teraz tylko wzrosty, popyt na maski większy niż podaż
|
~Technik
|
2
|
2021-04-05 11:38
|
|
Jakie plany na wtorek?
|
~Spejson
|
17
|
2021-04-05 10:29
|
|
1 milion złotych za maseczki
|
~Gosik
|
3
|
2021-04-04 13:57
|
|
żenua
|
~profesore
|
1
|
2021-04-04 13:18
|
|
Spokojnie, zarząd sprzedaje żeby
|
~Królik
|
1
|
2021-04-04 13:05
|
|
To ESPI o wynagrodzeniu za maski to jest jakiś żart?
|
~Grzegorz
|
7
|
2021-04-04 13:00
|
|
Zarobili na maskach mniej...
|
~Naniinwest
|
1
|
2021-04-04 12:42
|
|
Wynagrodzenie NanoGroup S.A. z tytułu wartości sprzedaży Inventi Mask w
|
inwest123
|
18
|
2021-04-04 12:34
|
|
tez mam proszek czy to
|
~MegaZwala
|
1
|
2021-04-03 12:21
|
|
"Gotowy biały proszek mam już na stole" prof Ciach wywiad Link
|
inwest123
|
10
|
2021-04-03 11:31
|
|
Szczur sprzedaje - ESPI słabiutko
|
mowmisynu
|
6
|
2021-04-03 11:17
|
|
Prezes w gdynii mial szanse życia.popyt na 100mln z emisji,i jej
|
~FUNDMAN
|
1
|
2021-04-03 08:41
|
|
Jak tam milionerzy? Wracamy na 1.4 zl
|
~Albert
|
2
|
2021-04-02 21:15
|
|
Niestety za bardzo uwierzyłem i władowałem się w gniota
|
~Robert
|
1
|
2021-04-02 21:09
|
|
Hahaha to już wiadomo dlaczego zarząd sprzedał
|
~Spejson
|
1
|
2021-04-02 20:34
|
|
Sprzedaż akcji
|
~MB
|
2
|
2021-04-02 12:37
|
|
Sprzedaż akcji a dalsza sytuacja
|
~MB
|
1
|
2021-04-02 11:55
|