Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Za rok XXX zł ? Co myślicie? ~Tomichol 2 2021-04-14 07:52
"Biotechnologia zyskała na znaczeniu" link inwest123 2 2021-04-13 12:04
"TERAPIA NA RAKA WCHODZI W FAZĘ PRODUKCJI W STANDARDZIE GMP" inwest123 7 2021-04-09 17:58
ciekawe jak 2 kw. ~profesore 3 2021-04-09 12:54
spadek/wzrost ? ~klajnak 3 2021-04-07 11:24
Biedronkowy SuperHit InventiMask w kolejnej gazetce inwest123 8 2021-04-06 12:52
Plan na wtorek jeżeli ktoś pytał ~NickNieMaZnaczenia 9 2021-04-06 11:37
DEVORAN ma MEGA INFO już +30% !! ~inwestor 2 2021-04-06 09:56
Jak tam się trzymacie zajączki? ~Bohdan 13 2021-04-06 08:58
oszuści ~susko 14 2021-04-06 08:58
Korekta Raportu , pozytyw ~Jest 22 2021-04-06 08:42
Szkoda mówić ~Ad 7 2021-04-05 18:03
Zdaję się, że do końca marca miało być info o sprzedaży nano maseczek? ~sko 5 2021-04-05 17:56
Taniej nie będzie, teraz tylko wzrosty, popyt na maski większy niż podaż ~Technik 2 2021-04-05 11:38
Jakie plany na wtorek? ~Spejson 17 2021-04-05 10:29
1 milion złotych za maseczki ~Gosik 3 2021-04-04 13:57
żenua ~profesore 1 2021-04-04 13:18
Spokojnie, zarząd sprzedaje żeby ~Królik 1 2021-04-04 13:05
To ESPI o wynagrodzeniu za maski to jest jakiś żart? ~Grzegorz 7 2021-04-04 13:00
Zarobili na maskach mniej... ~Naniinwest 1 2021-04-04 12:42
Wynagrodzenie NanoGroup S.A. z tytułu wartości sprzedaży Inventi Mask w inwest123 18 2021-04-04 12:34
tez mam proszek czy to ~MegaZwala 1 2021-04-03 12:21
"Gotowy biały proszek mam już na stole" prof Ciach wywiad Link inwest123 10 2021-04-03 11:31
Szczur sprzedaje - ESPI słabiutko mowmisynu 6 2021-04-03 11:17
Prezes w gdynii mial szanse życia.popyt na 100mln z emisji,i jej ~FUNDMAN 1 2021-04-03 08:41
Jak tam milionerzy? Wracamy na 1.4 zl ~Albert 2 2021-04-02 21:15
Niestety za bardzo uwierzyłem i władowałem się w gniota ~Robert 1 2021-04-02 21:09
Hahaha to już wiadomo dlaczego zarząd sprzedał ~Spejson 1 2021-04-02 20:34
Sprzedaż akcji ~MB 2 2021-04-02 12:37
Sprzedaż akcji a dalsza sytuacja ~MB 1 2021-04-02 11:55
[x]
NANOGROUP 5,16% 2,44 2026-06-26 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.