| Przypominam o typie na 2021/2022 rok z dużym potencjałem | ~ObserwatoR | 4 | 2021-04-26 09:11 |
| CZemu to leci ????? | ~olo | 8 | 2021-04-26 09:07 |
| Nano | ~sko | 6 | 2021-04-24 07:06 |
| Czyli jak w filmie "NNG - powrót do przeszłości" | chipek | 2 | 2021-04-23 22:14 |
| Dawać Panowie, dawać ! | ~aristo | 1 | 2021-04-23 16:37 |
| 300 mln PLN | ~xxxswer | 10 | 2021-04-23 16:09 |
| Kiedy i pod co podbitka? | ~nożownik | 6 | 2021-04-23 15:15 |
| kociak dzięki jesyes wielki | ~hahaahh | 1 | 2021-04-23 14:42 |
| odpowiedź Nano na główne pytanie | ~333 | 2 | 2021-04-23 13:39 |
| Kiedy więcej super newsów od dr ciastko? | ~becik | 39 | 2021-04-23 11:58 |
| brawo bajkopisarze!!! | ~buuuuu | 2 | 2021-04-23 11:42 |
| "NanoGroup, otrzymała patent na wynalazek" link | inwest123 | 9 | 2021-04-22 12:08 |
| jeleni szukają | ~profesore | 3 | 2021-04-21 11:43 |
| jak zgłasza się skargę do knf?? | ~zapytanie | 4 | 2021-04-20 17:35 |
| admin | ~oszuści | 1 | 2021-04-20 15:29 |
| okolice 6 powinno odbijać | technik-at | 7 | 2021-04-20 13:57 |
| zamiast kupić za 5tys zł ,kupiłem 5 tys akcji po 7.10 i wiszę :) | ~expandview | 5 | 2021-04-20 12:19 |
| dno dna .....amatorzy | ~profesore | 2 | 2021-04-20 10:12 |
| Czemu? | ~sypie | 1 | 2021-04-20 10:10 |
| jeśli przebije 6zł to będzie niedobrze ... wtedy | ~expandview | 1 | 2021-04-20 10:01 |
| Maski za 2 tygodnie bezużyteczne? | ~Technik | 16 | 2021-04-20 09:38 |
| czy MERCATOR cos tu pomoze ? | ~mojsez | 2 | 2021-04-20 07:54 |
| Do Zarządu Nano | ~333 | 5 | 2021-04-19 21:53 |
| a tu co sie dzieje? | ~Ma | 11 | 2021-04-16 11:58 |
| Szczepią na potęgę, maski wypadną z użycia | ~Grzegorz | 4 | 2021-04-16 09:07 |
| A może zmienić to na Wielton? | ~PomocnaDłoń | 10 | 2021-04-15 22:06 |
| oszusci chyba wrócą do łask | ~susko | 10 | 2021-04-15 21:34 |
| amatorzy w firmie i tyle | ~heh | 1 | 2021-04-15 14:27 |
| My, wiszący na haku. Analiza | ~Gattuso | 1 | 2021-04-15 12:07 |
| Bioforum linki | inwest123 | 1 | 2021-04-14 08:25 |