Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Przypominam o typie na 2021/2022 rok z dużym potencjałem ~ObserwatoR 4 2021-04-26 09:11
CZemu to leci ????? ~olo 8 2021-04-26 09:07
Nano ~sko 6 2021-04-24 07:06
Czyli jak w filmie "NNG - powrót do przeszłości" chipek 2 2021-04-23 22:14
Dawać Panowie, dawać ! ~aristo 1 2021-04-23 16:37
300 mln PLN ~xxxswer 10 2021-04-23 16:09
Kiedy i pod co podbitka? ~nożownik 6 2021-04-23 15:15
kociak dzięki jesyes wielki ~hahaahh 1 2021-04-23 14:42
odpowiedź Nano na główne pytanie ~333 2 2021-04-23 13:39
Kiedy więcej super newsów od dr ciastko? ~becik 39 2021-04-23 11:58
brawo bajkopisarze!!! ~buuuuu 2 2021-04-23 11:42
"NanoGroup, otrzymała patent na wynalazek" link inwest123 9 2021-04-22 12:08
jeleni szukają ~profesore 3 2021-04-21 11:43
jak zgłasza się skargę do knf?? ~zapytanie 4 2021-04-20 17:35
admin ~oszuści 1 2021-04-20 15:29
okolice 6 powinno odbijać technik-at 7 2021-04-20 13:57
zamiast kupić za 5tys zł ,kupiłem 5 tys akcji po 7.10 i wiszę :) ~expandview 5 2021-04-20 12:19
dno dna .....amatorzy ~profesore 2 2021-04-20 10:12
Czemu? ~sypie 1 2021-04-20 10:10
jeśli przebije 6zł to będzie niedobrze ... wtedy ~expandview 1 2021-04-20 10:01
Maski za 2 tygodnie bezużyteczne? ~Technik 16 2021-04-20 09:38
czy MERCATOR cos tu pomoze ? ~mojsez 2 2021-04-20 07:54
Do Zarządu Nano ~333 5 2021-04-19 21:53
a tu co sie dzieje? ~Ma 11 2021-04-16 11:58
Szczepią na potęgę, maski wypadną z użycia ~Grzegorz 4 2021-04-16 09:07
A może zmienić to na Wielton? ~PomocnaDłoń 10 2021-04-15 22:06
oszusci chyba wrócą do łask ~susko 10 2021-04-15 21:34
amatorzy w firmie i tyle ~heh 1 2021-04-15 14:27
My, wiszący na haku. Analiza ~Gattuso 1 2021-04-15 12:07
Bioforum linki inwest123 1 2021-04-14 08:25
[x]
NANOGROUP 5,16% 2,44 2026-06-26 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.