|
"Innowacyjna polska terapia na raka" "NanoGroup zlecił produkcję" link
|
inwest123
|
6
|
2021-04-01 18:07
|
|
jest info kto sypal
|
~profesore
|
5
|
2021-04-01 17:18
|
|
KIEDY 6 Z PRZODU ?????????? JUTRO ?
|
~takaprawda
|
3
|
2021-04-01 15:37
|
|
Ktoś tu dziś przyjął blisko 30 tys. akcji po 7.55
|
technik-at
|
1
|
2021-04-01 15:36
|
|
nikt tknąć g... nie chce tym razem dno na 4 zł
|
~CHMMMMMMM
|
6
|
2021-04-01 15:03
|
|
PODPUCHA ZNIKŁA I FRU NA 6 Z PRZODU
|
~CHMMMMMM
|
5
|
2021-04-01 13:57
|
|
Obowiązek maseczek FF2
|
~makler_312
|
2
|
2021-04-01 12:23
|
|
Godzinowy się zbiera na K
|
technik-at
|
5
|
2021-04-01 11:30
|
|
WINDA RUSZYŁA?
|
~kaufmann
|
9
|
2021-04-01 08:58
|
|
Tu będzie grubo! Tylko najpierw muszą wam zabrać akcje!! I to robią !
|
~capitani
|
2
|
2021-04-01 07:26
|
|
Dzisiaj zrobię zakupy na NANOGROUP :)
|
~kaufman
|
5
|
2021-03-31 15:02
|
|
FAJNY DZIEŃ DWUCYFROWE WZRODTY!!!SUPER $$$
|
~Viki
|
2
|
2021-03-31 13:37
|
|
Mocne kupuj
|
~Gosik
|
3
|
2021-03-31 13:35
|
|
No i domykanie luki na 7,25 będzie. Brzydka świeczka wyszła
|
~Technik
|
13
|
2021-03-31 12:41
|
|
Biznesradarcmocne kupuj z gory na dół
|
~ObserwatoR
|
6
|
2021-03-31 07:49
|
|
Mam po 8.5 zł za akcje i jestem spokojny! Tyle w temacie!
|
~capitani
|
4
|
2021-03-30 22:43
|
|
KTOŚ WSZYST,O SKUPUJE SUPER!!!!! BĘDZIE GRUBO
|
~Viki
|
2
|
2021-03-30 17:50
|
|
Jutrzejszy dzień będize należal do BIOMAXIMY
|
~Maxiking
|
1
|
2021-03-30 16:33
|
|
Pisałem żeby brać, bo za chwilę będzie po 15
|
~Wojskowy
|
5
|
2021-03-30 16:30
|
|
jutro już batony znikną na kupnie jakzawsze zresztą i droga na 4 otwarta
|
~CHMMMMMM
|
1
|
2021-03-30 16:02
|
|
Parkiet o Nanogrup
|
~Gosik
|
3
|
2021-03-30 13:13
|
|
NANOGROUP S.A AKCJE W KRÓTKIM OKRESIE MOGĄ BYĆ ROZCHWYTYWANE W LOCIE
|
~VIKI
|
1
|
2021-03-30 12:54
|
|
NANOGROUP S.A BĘDZIE CZARNYM KONIEM GIEŁDY 2021 LICZĘ NA MEGA $$$$$
|
~VIKI
|
1
|
2021-03-30 12:45
|
|
OBSTAWIAMY KURS NA JUTRO
|
~Viki
|
14
|
2021-03-30 11:45
|
|
Czat inwestorski z 29-03-2021 z prezesem NanoGroup link
|
inwest123
|
2
|
2021-03-30 11:37
|
|
7.5 ładnie trzyma
|
technik-at
|
4
|
2021-03-30 10:49
|
|
NAJWIĘKSZY SPADEK NA GŁÓWNYM RYNKU NANOGROUP
|
~CHMMMMMM
|
1
|
2021-03-30 10:23
|
|
A TERAZ DZIDA DO GÓRY NA 9.50 BO JUŻ KUPIŁAM HA HA HA
|
~Ciocia
|
4
|
2021-03-30 10:05
|
|
Zobaczymy
|
~Ekonom
|
1
|
2021-03-30 10:02
|
|
jednak obszczymurki na papierze
|
~profesore
|
7
|
2021-03-30 09:16
|