Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
"Innowacyjna polska terapia na raka" "NanoGroup zlecił produkcję" link inwest123 6 2021-04-01 18:07
jest info kto sypal ~profesore 5 2021-04-01 17:18
KIEDY 6 Z PRZODU ?????????? JUTRO ? ~takaprawda 3 2021-04-01 15:37
Ktoś tu dziś przyjął blisko 30 tys. akcji po 7.55 technik-at 1 2021-04-01 15:36
nikt tknąć g... nie chce tym razem dno na 4 zł ~CHMMMMMMM 6 2021-04-01 15:03
PODPUCHA ZNIKŁA I FRU NA 6 Z PRZODU ~CHMMMMMM 5 2021-04-01 13:57
Obowiązek maseczek FF2 ~makler_312 2 2021-04-01 12:23
Godzinowy się zbiera na K technik-at 5 2021-04-01 11:30
WINDA RUSZYŁA? ~kaufmann 9 2021-04-01 08:58
Tu będzie grubo! Tylko najpierw muszą wam zabrać akcje!! I to robią ! ~capitani 2 2021-04-01 07:26
Dzisiaj zrobię zakupy na NANOGROUP :) ~kaufman 5 2021-03-31 15:02
FAJNY DZIEŃ DWUCYFROWE WZRODTY!!!SUPER $$$ ~Viki 2 2021-03-31 13:37
Mocne kupuj ~Gosik 3 2021-03-31 13:35
No i domykanie luki na 7,25 będzie. Brzydka świeczka wyszła ~Technik 13 2021-03-31 12:41
Biznesradarcmocne kupuj z gory na dół ~ObserwatoR 6 2021-03-31 07:49
Mam po 8.5 zł za akcje i jestem spokojny! Tyle w temacie! ~capitani 4 2021-03-30 22:43
KTOŚ WSZYST,O SKUPUJE SUPER!!!!! BĘDZIE GRUBO ~Viki 2 2021-03-30 17:50
Jutrzejszy dzień będize należal do BIOMAXIMY ~Maxiking 1 2021-03-30 16:33
Pisałem żeby brać, bo za chwilę będzie po 15 ~Wojskowy 5 2021-03-30 16:30
jutro już batony znikną na kupnie jakzawsze zresztą i droga na 4 otwarta ~CHMMMMMM 1 2021-03-30 16:02
Parkiet o Nanogrup ~Gosik 3 2021-03-30 13:13
NANOGROUP S.A AKCJE W KRÓTKIM OKRESIE MOGĄ BYĆ ROZCHWYTYWANE W LOCIE ~VIKI 1 2021-03-30 12:54
NANOGROUP S.A BĘDZIE CZARNYM KONIEM GIEŁDY 2021 LICZĘ NA MEGA $$$$$ ~VIKI 1 2021-03-30 12:45
OBSTAWIAMY KURS NA JUTRO ~Viki 14 2021-03-30 11:45
Czat inwestorski z 29-03-2021 z prezesem NanoGroup link inwest123 2 2021-03-30 11:37
7.5 ładnie trzyma technik-at 4 2021-03-30 10:49
NAJWIĘKSZY SPADEK NA GŁÓWNYM RYNKU NANOGROUP ~CHMMMMMM 1 2021-03-30 10:23
A TERAZ DZIDA DO GÓRY NA 9.50 BO JUŻ KUPIŁAM HA HA HA ~Ciocia 4 2021-03-30 10:05
Zobaczymy ~Ekonom 1 2021-03-30 10:02
jednak obszczymurki na papierze ~profesore 7 2021-03-30 09:16
[x]
NANOGROUP 5,16% 2,44 2026-06-26 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.