Wynagrodzenie z tyt. maseczek obejmowało- wynagrodzenie płatne z góry od Marion i w tym przypadku to bylo ok 870tys zl i to sie nie powtórzy oraz prowizja od sprzedanych maseczek przez Marion i tu mamy ok 50tys zl za 3 m-ce. Czlonek Zarzadu sprzedal przed ESPI duzy pakiet akcji wiec sami sobie odpowiedzcie czy chcecie tu dalej inwestowac swoje pieniadze czy nie- taki prezent na Święta i wszyscy będą sie teraz denerwować wtorkiem. To ze prowizja za maseczki mala to bylo moze do przewidzenia ale ta sprzedaz akcji... to juz szkoda mówić. Teraz to juz wole takie spolki jak np RMK ( i na pewno jest wiele innych) a z Nano
i np Genomtec, Innogene - wyleczylem sie skutecznie - moze mozna tu zarobic ale zbyt mocno buja i ciezko jak widać przewidzieć co sie wydarzy za tydzien , m- c.