Hej naganiacze na spadki!
gdzie te wasze PKC?, gdzie te wielkie spadki... coś ucichliście ostatnio, co nie wpłynęło hajsiwo od zleceniodawcy?
Doskonale wiecie że tu gra nie idzie o maseczki i płyn tylko o ten lek na raka który wchodzi w kolejną fazę, a swoją drogą to proponuję jednak wysłuchać tego co mówił ostatnio prezes na chacie, to może wasze naganianie będzie bardziej dostosowane do obecnej sytuacji.
A tak po krótce, jak ja rozumiem co mówił prezes:
- firma pracuję nad "supergenerykami" czyli nad udoskonaleniem już istniejących leków, których działanie jest udowodnione a sam proces ich ewentualnego, dalszego wprowadzania na rynek będzie łatwiejszy, czyli pracują nad "nośnikiem" tych leków dzięki któremu sama chemioterapia powinna być bardziej skuteczna przy jednocześnie mniejszych skutkach ubocznych.
Rak jajnika to niestety jednej z bardziej popularnych raków, a więc potencjalny rynek jest warty świeczki.
A teraz pytanie dlaczego ostatnio był wyskok, zanim go przygasili? jakie było info?
Ludzie myślcie, tu maseczki, płyn i cały ten covidowy cyrk to tylko dodatek, który ma dać cash flow !!!!