Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Grzegorzewski sprzedal/oddal i splacil 4 MLN dlugu ~zimoar 1 2010-12-21 08:30
a ile teraz akcji ma IDM? ~Ogon 1 2010-12-20 21:23
Kto to jest Dawid Sukacz ~sala konsumpcyjna 4 2010-12-20 20:48
Co robi Dawid Sukacz ~drago 2 2010-12-20 20:22
Grzegorzewski sprzedał akcje ~czek 4 2010-12-20 19:57
Kolastyna czy Miraculum ? vis54 7 2010-12-20 13:56
Dzisiaj glosowanie w pb opty1 1 2010-12-18 09:40
http://www.pb.pl/a/2010/12/15/Szukamy_mistrza_GPW ~young_kid 6 2010-12-17 05:32
wsparcie ~master 9 2010-12-16 15:17
ogarnijcie sie! dalesio 20 2010-12-16 15:15
dzisiaj zamknięcie 1.03, oby nie niżej.. ~iti 11 2010-12-15 16:02
Kolastyna- co myslicie o kursie tej spólki, jakie sa perspektywy??? ~ANDRZEJ 12 2010-12-15 11:43
no i znowu na 0.90 lecim.... ~lex mex 12 2010-12-14 16:35
Lewa strona rośnie :) ~ciekawyyy 2 2010-12-14 15:35
ZPARASZAM NA STABILNA SPOŁKE -ZURAWIE polimch 2 2010-12-14 12:29
a jutro... ~iti 9 2010-12-14 09:17
KTO WIEDZIAŁ TEN DZIŚ KUPIŁ. bunio5 1 2010-12-13 20:27
Skąd ten dzisiejszy wzrost? Typy na jutro? ~afsd 10 2010-12-13 19:12
Kola jest silna! ~czek 9 2010-12-13 18:14
Jest złotówka, będzie i druga. ~miszczu 18 2010-12-13 16:32
ktoś sobie czesze... ~nadmuchany_puchacz 1 2010-12-13 13:13
Kola wstaje z kolan!!!!! opty1 1 2010-12-13 09:40
Kolastyna opty1 6 2010-12-13 07:23
sypanie z ukrytego na koniec... ~iti 14 2010-12-10 07:00
Czekamy na kolejne pakiety takie jak 9.29 i 10.30 jesli beda to 1.20 !! ~tomek 4 2010-12-08 15:12
IDMSA juz sie zapakowal i nie bedzie czekal na pozostalych :-) ~kolastyn 14 2010-12-08 12:41
skup po 1.01 ??? kto ? Darek177 7 2010-12-07 06:52
Z ta nazwa to dobrze czy źle ? To jest warunek wsparcia chyba ~zimoar 10 2010-12-03 13:56
Pas ~BOB 7 2010-12-03 04:40
Infooo!!! fkr81 7 2010-12-02 23:58
[x]
MIRACULUM 0,00% 0,57 2026-06-23 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.