Mam takie pytanie bo jak wiadomo sąd nie zgodził sie na zmianę nazwy na Miraculum bo spółka jest w stanie upadłości a nazwy Kolastyna może uzywac tylko do konca roku .Więc jak to bedzie od nowego roku i czy to moze miec wpływ na notowania , czy ktos ma wiedzę na ten temat i zechce się podzielic na forum ?