Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiepska reakcja na niusy. ~ADX 5 2011-01-04 11:47
3,5 mln mniej długu? ~Ogon 1 2011-01-01 18:22
Życzę wzrostów w 2011r !!!! Dzisiejsze infa- piekny początek :-) ~lex mex 3 2010-12-31 20:31
Zawarcie przedwstępnej umowy sprzedaży nieruchomości ~ciekawyyy 3 2010-12-31 17:42
no to 31 stycznia wszystko będzie jasne;-) ~Kama 1 2010-12-30 22:12
zmniejszają dług o 7 baniek? Wow ~Kama 5 2010-12-29 23:50
info - wyjście idmsa ~ciekawyyy 3 2010-12-29 21:13
Kolastyna - zmiana adresu strony internetowej ~ciekawyyy 2 2010-12-29 19:44
wspacie na 1.02 ~ciekawyyy 7 2010-12-29 14:05
robi sie nieciekawie... ~iti 10 2010-12-28 15:18
info... ~tytus 121 2 2010-12-28 09:54
prezent poświąteczny ~mikołaj 1 2010-12-27 21:54
no to pozbierali dzisiaj trochę akcji od panikarzy;-) ~Ogon 5 2010-12-27 21:33
kiedy czyścimy SL ? ~master 6 2010-12-27 15:25
wywiad w TVNCNBC ~Paweł 5 2010-12-26 18:14
Wesolych Swiat! ~young_kid 8 2010-12-26 01:32
chyba pora by wyskoczyć na chwilę... ~RedFox 5 2010-12-22 22:02
BOB nagania na spadki? Koniec świata... ~mort 4 2010-12-22 20:41
IDM sprzedał 13 i 14 grudnia ponad 2mln akcji Koli po 1.11 ale jaja ~iti 7 2010-12-22 08:50
Będzie walne! INFO! ~czek 6 2010-12-22 08:45
Grubasy wywalały ~sala konsumcyjna 1 2010-12-21 18:53
co tu takie ubieranko ? ~master 11 2010-12-21 17:51
Wymiana na 1,10 ~zimoar 2 2010-12-21 16:02
...::: BOB sie odezwal ::::... obserwuje ... ~kolastyn 1 2010-12-21 15:42
Grzegorzewski pozbył się udziałów ~BOB 13 2010-12-21 15:19
podoba mi sie papier... opanowany... trend wzrostowy... 1.20 niebawem ~lex mex 12 2010-12-21 11:42
Co przyniesie nowy rok?? ~Bao 1 2010-12-21 11:16
szału nie ma ale i tak jest z a j e b i ś c i e :p ~Red Fox 7 2010-12-21 10:55
Czy Inwestor nie mogl zdjac tych 4mln z rynku? ~Lookas 1 2010-12-21 10:36
czy IDM przypadkiem znowu nie ubiera? ~ciekawy 1 2010-12-21 09:25
[x]
MIRACULUM -2,83% 0,55 2026-06-23 12:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.