niestety chyba korekta... 3 dni wzrostów, wybicie górą z trójkąta, końcówka sesji była spekulacyjną podbitką i chyba tzw. ubieraniem, duży wolumen, ustawianie batonów na kupnie po 1,12, a potem one zniknęły... także jutro może się otworzyć 1,12, może podejdzie do 1,13 - 14, ale chyba już zabraknie siły do dalszych wzrostów - chwilowo oczywiście.
info o ugodzie ok, ale czekamy na inne infa, to w sumie niewiele zmienia jak na taki ostatnio duży wzrost kursu - to info jest niewystarczające do podtrzymania kursu. obym sie mylli, czekam na inne opinie. pozdr.