Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
srzedali marke a musza pod ta nazwa dzialac ~zimoar 3 2010-12-02 13:16
...::: Ale komunikat ... :-) :::... Kolastyna: "Drodzy inwestorzy . ~Zielony_koles 3 2010-12-02 12:40
Zniesienie upadłości ? ~BOB 4 2010-12-02 09:33
Rewelacyjne prognozy dla TELFORCEONE zobacz!!!!!!!! ~Admin 1 2010-12-02 09:07
Dzisaj atak koli na 1.10. ~tomek 1 2010-12-02 08:36
T.S. ~young_kid 1 2010-12-01 22:54
moja prognoza to 2 zeta. ~miszczu 2 2010-12-01 22:33
jutro to chyba korekta, wsparcie 0,98 ~iti 1 2010-12-01 21:52
Dzisiaj wkoncu przebijemy 1 zł na koli. ~tomek 4 2010-12-01 19:41
KOLA UP ~BOB 10 2010-12-01 16:59
Straszenie leszcza trwa! Nie pękać i trzymać bo będzie pięknie!!! ~Andrzej_P 7 2010-12-01 16:18
Najlepsza Faza sesji dla kolastyny jeszcze przed nami:) Pozdrawiam ~boczek 2 2010-12-01 15:45
Izabela Scorupco twarzą promocyjną Kolastyny... ~plotkasz 4 2010-12-01 15:31
no i po wzrostach !!buhaha teraz czeka was zjazd!!! ~dobra rada 2 2010-12-01 15:25
Kola zostanie przejeta przez duzego gracza w kosmetyce -Logic 4 2010-12-01 13:58
powolutku pięknie rośnie aż do widełek;))) ~iti 5 2010-12-01 13:52
Kurs na 1,2 zł ~BOB 13 2010-12-01 13:41
że niby odbija czy podbija ~nabuhodonozor 2 2010-12-01 12:24
Kto to tak sypie.Do diabła tadeusz120719 13 2010-12-01 08:01
Znowu drobnica sypie ~BOB 7 2010-11-30 21:15
artykuł w Pulsie Biznesu - Kolastyna najgorszą spółką GPW ~iti 10 2010-11-30 15:04
INFO ~BOB 10 2010-11-30 08:54
Close poniżej 0,95 czyli jedziemy na 0,9 ~iti 1 2010-11-29 16:35
IDM już przygotowuje się do upchania koli w rynek ~info 12 2010-11-29 14:16
Prezes Kolastyny dzisiaj w TVNCNBS. Ogladać!!! ~sas 13 2010-11-25 21:34
coś się szykuje.......? ~Kama 6 2010-11-24 13:44
Ukryte Kupna ~ADX 11 2010-11-24 08:01
Koniec zjazdu ~BOB 28 2010-11-23 16:11
NAJWYŻSZY CZAS na odbicie, czekamy na 1 zeta.. ~Ogon 4 2010-11-19 11:06
Ale o co chodzi ? ~BOB 1 2010-11-18 15:11
[x]
MIRACULUM 0,00% 0,57 2026-06-23 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.