|
srzedali marke a musza pod ta nazwa dzialac
|
~zimoar
|
3
|
2010-12-02 13:16
|
|
...::: Ale komunikat ... :-) :::... Kolastyna: "Drodzy inwestorzy .
|
~Zielony_koles
|
3
|
2010-12-02 12:40
|
|
Zniesienie upadłości ?
|
~BOB
|
4
|
2010-12-02 09:33
|
|
Rewelacyjne prognozy dla TELFORCEONE zobacz!!!!!!!!
|
~Admin
|
1
|
2010-12-02 09:07
|
|
Dzisaj atak koli na 1.10.
|
~tomek
|
1
|
2010-12-02 08:36
|
|
T.S.
|
~young_kid
|
1
|
2010-12-01 22:54
|
|
moja prognoza to 2 zeta.
|
~miszczu
|
2
|
2010-12-01 22:33
|
|
jutro to chyba korekta, wsparcie 0,98
|
~iti
|
1
|
2010-12-01 21:52
|
|
Dzisiaj wkoncu przebijemy 1 zł na koli.
|
~tomek
|
4
|
2010-12-01 19:41
|
|
KOLA UP
|
~BOB
|
10
|
2010-12-01 16:59
|
|
Straszenie leszcza trwa! Nie pękać i trzymać bo będzie pięknie!!!
|
~Andrzej_P
|
7
|
2010-12-01 16:18
|
|
Najlepsza Faza sesji dla kolastyny jeszcze przed nami:) Pozdrawiam
|
~boczek
|
2
|
2010-12-01 15:45
|
|
Izabela Scorupco twarzą promocyjną Kolastyny...
|
~plotkasz
|
4
|
2010-12-01 15:31
|
|
no i po wzrostach !!buhaha teraz czeka was zjazd!!!
|
~dobra rada
|
2
|
2010-12-01 15:25
|
|
Kola zostanie przejeta przez duzego gracza w kosmetyce
|
-Logic
|
4
|
2010-12-01 13:58
|
|
powolutku pięknie rośnie aż do widełek;)))
|
~iti
|
5
|
2010-12-01 13:52
|
|
Kurs na 1,2 zł
|
~BOB
|
13
|
2010-12-01 13:41
|
|
że niby odbija czy podbija
|
~nabuhodonozor
|
2
|
2010-12-01 12:24
|
|
Kto to tak sypie.Do diabła
|
tadeusz120719
|
13
|
2010-12-01 08:01
|
|
Znowu drobnica sypie
|
~BOB
|
7
|
2010-11-30 21:15
|
|
artykuł w Pulsie Biznesu - Kolastyna najgorszą spółką GPW
|
~iti
|
10
|
2010-11-30 15:04
|
|
INFO
|
~BOB
|
10
|
2010-11-30 08:54
|
|
Close poniżej 0,95 czyli jedziemy na 0,9
|
~iti
|
1
|
2010-11-29 16:35
|
|
IDM już przygotowuje się do upchania koli w rynek
|
~info
|
12
|
2010-11-29 14:16
|
|
Prezes Kolastyny dzisiaj w TVNCNBS. Ogladać!!!
|
~sas
|
13
|
2010-11-25 21:34
|
|
coś się szykuje.......?
|
~Kama
|
6
|
2010-11-24 13:44
|
|
Ukryte Kupna
|
~ADX
|
11
|
2010-11-24 08:01
|
|
Koniec zjazdu
|
~BOB
|
28
|
2010-11-23 16:11
|
|
NAJWYŻSZY CZAS na odbicie, czekamy na 1 zeta..
|
~Ogon
|
4
|
2010-11-19 11:06
|
|
Ale o co chodzi ?
|
~BOB
|
1
|
2010-11-18 15:11
|