Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
bedzie dobrze... ~kris78 2 2010-09-20 10:07
Do Roberta ~tlidi 14 2010-09-20 01:35
scenariusz... tylko poważnie... ~kris78 2 2010-09-20 01:13
Po korekcie zawsze nadchodzą wzrosty. ~miszczu 1 2010-09-19 23:09
KOLASTYNA ~FUTERS 4 2010-09-19 22:42
Dlaczego kupiłem Kolastynę !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Yosz 1 2010-09-19 17:11
Kolastyna !!!!!! W poniedziałek powinno pojaić się INFO !!!!!!!!!!!!!!! ~Akcjonariusz 6 2010-09-19 14:37
APOKALIPSA ~spox przyszłosci 1 2010-09-19 01:02
next week? ~nowy 5 2010-09-18 21:44
do wizarda... ~kris78 9 2010-09-18 21:43
ludzie luknijcie na PLJ. tam sie cos kroji....bo... ~kris78 1 2010-09-17 16:00
kola od miesiaca w kanale wzrostowym..... ~kris78 3 2010-09-17 14:54
Tylko spokojnie ~BOB 1 2010-09-17 14:36
a jak juz skonczymy na koli to moze warto polskie żarło odwiedzic.... ~kris78 3 2010-09-17 13:54
łyknie ktś po 0,90??? ~kris78 5 2010-09-17 13:39
i po 0,88, 89 i 90...i w ogóle:)))) desperaci;) pozdr ~kolazanka 6 2010-09-17 11:55
Do Roberta ~tlidi 2 2010-09-17 11:39
Dzisiaj można wyłączyć kompa i spokojnie czekać ~Alen 1 2010-09-17 09:58
ewidentnie, kurs jest zbijany.... ~nowy 1 2010-09-17 09:38
szczerze współczuję tym, co sprzedają po 0,87.... ~kolazanka 1 2010-09-17 09:27
Obrót 20mln i stoicie w miejscu.Na Lubawie na taki obrót by było z +60% ~Lubawa 20 2010-09-17 08:27
Zrealizowany scenariusz ? ~BOB 10 2010-09-16 22:39
Ciekawe co to bedzie jutro sie działo ? ~Stachu 8 2010-09-16 21:14
Czy wam sie tu podoba ? X) ~wizard144 13 2010-09-16 21:07
PANICZNA SPRZEDAŻ - TAKI LOS BANKRUTA... ~kiła 5 2010-09-16 12:48
a grubasy skupują od skanikowanych leszczy;-) ~Kama 1 2010-09-16 12:32
prawda jest taka że po imprezie-czas się zbierać-ale fakt prawie zawsze ~kosmaty50 2 2010-09-16 12:28
DO LUBAWY ~kolazanka 3 2010-09-16 10:42
Widać ewidentne zbieranko ~Bercik 1 2010-09-16 10:01
jaka aktualna cena na kolastynie ~przemek 2 2010-09-16 09:59
[x]
MIRACULUM -1,47% 0,54 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.