analizzujac wykres;wersja opty-jutro open 0,90 zamkniecie 0,95~0,96grwtorek atak na 1pln- i to najwieksza trudnosc zeby przebic go na stale.wersja pesy:mniej prawdopodobna: open 0,90 i zjazd na 0,86,jezeli przelamia 0,86 nizej mozliwy zjazd na 80 gr i kiszonka.zakladam ze bedzie pierwszy wariant ale ciezko bedzie przejsc te 1pln. jak wessaja 1,2 mogądziac sie cuda....Jak to widzicie???