Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
adrenalina rośnie!!!!!!!!!!!! ~spox 1 2010-09-16 09:51
ładnie pozbierali papierki do złotówki. Teraz będą dalej zbierać ~miszczu 3 2010-09-16 09:39
ile mozna czekac na to wybicie?? ~jc 9 2010-09-16 09:01
Codziennie będziemy wyżej ~BOB 4 2010-09-16 02:04
Mamy już prawie złotówkę, według mnie to nie wszystko choć ~miszczu 3 2010-09-15 23:32
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum do Czrnowidza.... robert31 1 2010-09-15 20:14
hmm, Jesionka na zime jak znalazł . Ciepła .:) ~KOZAK 1 2010-09-15 17:23
10 MLN AKCJI ŁYKNELI W PRZEDZIALE 0,95-1 ZŁ ~INWESTOR 1 2010-09-15 16:42
czy ktoś tu się dziś nie wygłupił z tym zamknieciem? ~hehe 1 2010-09-15 16:30
Sprzedałem badziewiaka i już więcej nie kupię ~Leon 1 2010-09-15 16:28
co jest ? nikt nie handluje? ~kris78 5 2010-09-15 16:20
Będzie 1 zł i będzie 3 zł ~BOB 11 2010-09-15 14:33
o co tutaj chodzi!!!! ~kolazanka 4 2010-09-15 13:16
zaraz widły ~Sqbi 9 2010-09-15 12:17
WCZORAJ I DO TEJ CHWILI 40 % KAPITAŁU ZMIENIŁO WŁASCICIELA ~INWESTOR 2 2010-09-15 11:08
IZOLACJA ---czeka do startu ~obs 1 2010-09-15 09:34
Pani prezes obecnie w TVNCNBC ~Zayks 3 2010-09-15 09:30
TFONE jest znacznie lepszą inwestycją!!!!! ~Admin 1 2010-09-15 09:12
PREZES KOLASTYNY JUTRO W TVN CNBC ~INWESTOR 2 2010-09-15 07:46
watch this... zaczyna się... ~kris78 15 2010-09-15 00:44
LESZCZYNSKI ZNOWU DOKUPIŁ KOLASTYNE ~INWESTOR 10 2010-09-14 21:20
Problem jest taki ze Kola znow trafila na spadek na GPW ~nowy 6 2010-09-14 18:50
a mnie cieszy ta sytuacja ~daniel 3 2010-09-14 15:44
Spokojnie na koniec dnia bedzie 0,89 zł ~pewny 3 2010-09-14 13:19
zalecane nerwy ze stali ~hg 1 2010-09-14 13:07
Q.... czy Ktoś wie o co tu chodzi? ~dfh 2 2010-09-14 12:56
Jednym ruchem można oddać papieru za 300000zł ~dfas 1 2010-09-14 12:34
spokojnie...będzie drugie podejscie... ~kris78 4 2010-09-14 12:10
mam nadzieję, że nie ubierają jak ostatnio ~martinez 2 2010-09-14 11:16
juz sie dystrybucja papierka zaczęła.... ~lex mex 2 2010-09-14 10:31
[x]
MIRACULUM -1,12% 0,53 2026-06-26 11:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.