|
adrenalina rośnie!!!!!!!!!!!!
|
~spox
|
1
|
2010-09-16 09:51
|
|
ładnie pozbierali papierki do złotówki. Teraz będą dalej zbierać
|
~miszczu
|
3
|
2010-09-16 09:39
|
|
ile mozna czekac na to wybicie??
|
~jc
|
9
|
2010-09-16 09:01
|
|
Codziennie będziemy wyżej
|
~BOB
|
4
|
2010-09-16 02:04
|
|
Mamy już prawie złotówkę, według mnie to nie wszystko choć
|
~miszczu
|
3
|
2010-09-15 23:32
|
do Czrnowidza....
|
robert31
|
1
|
2010-09-15 20:14
|
|
hmm, Jesionka na zime jak znalazł . Ciepła .:)
|
~KOZAK
|
1
|
2010-09-15 17:23
|
|
10 MLN AKCJI ŁYKNELI W PRZEDZIALE 0,95-1 ZŁ
|
~INWESTOR
|
1
|
2010-09-15 16:42
|
|
czy ktoś tu się dziś nie wygłupił z tym zamknieciem?
|
~hehe
|
1
|
2010-09-15 16:30
|
|
Sprzedałem badziewiaka i już więcej nie kupię
|
~Leon
|
1
|
2010-09-15 16:28
|
|
co jest ? nikt nie handluje?
|
~kris78
|
5
|
2010-09-15 16:20
|
|
Będzie 1 zł i będzie 3 zł
|
~BOB
|
11
|
2010-09-15 14:33
|
|
o co tutaj chodzi!!!!
|
~kolazanka
|
4
|
2010-09-15 13:16
|
|
zaraz widły
|
~Sqbi
|
9
|
2010-09-15 12:17
|
|
WCZORAJ I DO TEJ CHWILI 40 % KAPITAŁU ZMIENIŁO WŁASCICIELA
|
~INWESTOR
|
2
|
2010-09-15 11:08
|
|
IZOLACJA ---czeka do startu
|
~obs
|
1
|
2010-09-15 09:34
|
|
Pani prezes obecnie w TVNCNBC
|
~Zayks
|
3
|
2010-09-15 09:30
|
|
TFONE jest znacznie lepszą inwestycją!!!!!
|
~Admin
|
1
|
2010-09-15 09:12
|
|
PREZES KOLASTYNY JUTRO W TVN CNBC
|
~INWESTOR
|
2
|
2010-09-15 07:46
|
|
watch this... zaczyna się...
|
~kris78
|
15
|
2010-09-15 00:44
|
|
LESZCZYNSKI ZNOWU DOKUPIŁ KOLASTYNE
|
~INWESTOR
|
10
|
2010-09-14 21:20
|
|
Problem jest taki ze Kola znow trafila na spadek na GPW
|
~nowy
|
6
|
2010-09-14 18:50
|
|
a mnie cieszy ta sytuacja
|
~daniel
|
3
|
2010-09-14 15:44
|
|
Spokojnie na koniec dnia bedzie 0,89 zł
|
~pewny
|
3
|
2010-09-14 13:19
|
|
zalecane nerwy ze stali
|
~hg
|
1
|
2010-09-14 13:07
|
|
Q.... czy Ktoś wie o co tu chodzi?
|
~dfh
|
2
|
2010-09-14 12:56
|
|
Jednym ruchem można oddać papieru za 300000zł
|
~dfas
|
1
|
2010-09-14 12:34
|
|
spokojnie...będzie drugie podejscie...
|
~kris78
|
4
|
2010-09-14 12:10
|
|
mam nadzieję, że nie ubierają jak ostatnio
|
~martinez
|
2
|
2010-09-14 11:16
|
|
juz sie dystrybucja papierka zaczęła....
|
~lex mex
|
2
|
2010-09-14 10:31
|