Forum giełdowe spółki MIRACULUM

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Coś czuję, że dzisiaj KOLASTYNA poszybuje do góry ~januszk 3 2010-09-28 15:23
przykrasy spekulujcie na targu rybnym a nie na koli ~a.f 3 2010-09-28 12:37
Miraculum ~BOB 7 2010-09-28 11:53
szorujemy po dnie... ~kolazanka 8 2010-09-27 22:58
4 kw tuż tuż. A wszyscy wiedzą że pod choinką kosmetyki leżą. ~miszczu 1 2010-09-27 21:45
Zwała pod jutrzejsze wybicie ? ~wizard144 3 2010-09-27 11:03
Jutro odbicie ? ~BOB 3 2010-09-27 09:17
porozumienie z BRE ~ojro 18 2010-09-27 09:10
Tu bedzie sie działo!!!!!!!!!!! ~spox 2 2010-09-26 21:58
Odleszczanie trwa ~BOB 12 2010-09-24 16:41
Zawodnikom w pampersach już dziękujemy ~BOB 1 2010-09-24 15:33
Coz pozostalo... ~nowy 3 2010-09-23 12:28
Kto wie ? ~BOB 11 2010-09-23 09:54
Woooow Animator zaszalał, sprzedał 35000 akcji .... ~Lookas 1 2010-09-22 12:55
Jakieś słuchy o układzie? ~św szaweł 1 2010-09-22 12:38
Dzis chyba toniemy ~nowy 3 2010-09-22 10:52
dwa pakiety po 438498szt. na 98 i 99gr. na postrach a wy wierzycie... ~św szaweł 8 2010-09-22 08:14
potzrebny impuls na 0,95... poniżej wszyscy śpią... ~kris78 1 2010-09-21 14:06
żałosne leszcze ~a.f 8 2010-09-21 13:30
Kola po 3 zł ~BOB 8 2010-09-21 13:09
żałosne leszcze ~a.f 1 2010-09-21 10:06
do BOB robert31 8 2010-09-21 10:05
Kolastyna jest dużo więcej warta ~dara 4 2010-09-20 23:47
Idziemy na 1.2 ~fircyk 10 2010-09-20 20:28
ustawka kursu na jutrzejsze przebicie 1 PLN ? ~zimoar 1 2010-09-20 15:41
czy i kiedy przebijemy symboliczna zete na stałe....?? ~kris78 3 2010-09-20 15:10
tylko sie nie wysypywac!!!!! ~kris78 3 2010-09-20 13:56
chyba kierunek poludnie... ~nowy 3 2010-09-20 13:26
KOLASTYNA TECHNICZNIE JEST JUZ W TRENDZIE WZROSTOWYM!! ~ATECHNIK 1 2010-09-20 12:35
Kolastyna Mega Okazja!!!!!!!!!!!!!! ~J23 1 2010-09-20 10:22
[x]
MIRACULUM -1,47% 0,54 2026-06-25 16:24:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.