wypier...aj na tą swoją lubawke i nam tu d..y nie zawracaj i nie zaśmiecaj forum koli!!!
Wypierda..j!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przepraszam kolastynowiczów za mój sposób załatwienia sprawy, ale na maxa wkur...ją mnie takie typy....