Forum giełdowe spółki MEDICALGORITHMICS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zainteresowanie rynku ~Wedel 9 2024-02-22 18:19
Niech sobie handluje zyxxxna "1" ~Ihaaaaa 1 2024-02-22 15:22
Ameryka to duze mozliwosci ~octopus66 5 2024-02-22 14:47
MDG - zapraszam do polemiki ~dejw 17 2024-02-22 07:41
W sumie te podbitki coraz słabsze. leser1 12 2024-02-21 20:02
A co to wracamy do bazy? leser1 11 2024-02-21 18:56
Dziś próba mikrofonu ~xiel 2 2024-02-21 18:11
Kurs mdg= +195%/4mc, + 525% / 10,5 mc ot tak po złych wynikach za Iq 23r ~nienio 24 2024-02-21 16:25
Kolejna umowa a na Bankierze cisza ~octopus66 7 2024-02-21 13:33
Wygląda na to że tutaj ~Ihaaaa 5 2024-02-21 13:16
Kolejna umowa!!! Pięknie!!! ~123 12 2024-02-21 13:02
W sumie trochę zdziwiony jestem leser1 19 2024-02-21 10:29
"Jackowski" ~GumoweUcho 5 2024-02-21 03:08
I tam mamy lepiej niż na TEN .....:):):):) ~piracik33 11 2024-02-20 22:19
Zrozumcie ///////// ~dejw 15 2024-02-20 22:16
coś jest nie tak ( 30 zł ) ~MecenasTrąbka 14 2024-02-20 18:44
Lecimy na Północ! ~Krzysztof 13 2024-02-20 18:39
Aż mnie dziwi że nikt z naganiacz nowej rekomendacji tu nie wrzucił. leser1 8 2024-02-20 18:22
Policzmy ~Trakt 11 2024-02-20 10:14
1 akcją zaniżają kurs, leszcz w popłochy i puszcza niziutko :))))))) ~hehe 1 2024-02-20 09:19
DD kupił i ujada że będzie dobrze hahah ~Ihaaaaa 8 2024-02-20 00:01
Ubrani w malinową ścianę WYSTĄP ~DD 5 2024-02-19 23:18
TREND WZROSTOWY UTRZYMANY ~technik 20 2024-02-19 21:00
Falowanie i spadanie ~xiel 1 2024-02-19 19:48
Jak tam dziubaski???? ~Wedel 7 2024-02-19 17:11
Ip 31.6.159 wroc do ostatniego IP i nick DD ~Lowcapajacow 3 2024-02-19 16:57
DAWAĆ fr@jerzy na DOLNE WIDŁY, buahahahahah ~grzmot 1 2024-02-19 16:33
Powrót na 24-25 ~Fafik 11 2024-02-19 16:03
[x]
MEDICALG -1,67% 26,50 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.