Dziś nie było startu rakiety, nie było nawet rozgrzania jednego z silników Spółki. Była tylko nieśmiała próba mikrofonu. Jutro spodziewać można się dobrych wieści. Kółkowicze, Piraciki i hejterzy, którzy swoim poziomem skutecznie odstraszają normalnych inwestorów i przynoszą ogromne szkody wizerunkowe MDG, powinni zamilknąć, wówczas wzrosty rozpoczną się szybciej. Tylko czy Im na tym naprawdę zależy?