|
Cały czas te same ilości w arkuszu
|
~Ihaaaaa
|
1
|
2024-02-28 13:18
|
|
Ma być konferencja prasowa o
|
~Obserwatorzy
|
2
|
2024-02-28 10:23
|
|
a gdy np. zysk za III q 2023r (r/r) = + 1765 %, (VFA) to nie to nie to
|
~nenne
|
4
|
2024-02-28 10:08
|
|
Już czas..
|
~Ihaaaaa
|
2
|
2024-02-28 09:19
|
|
kwitek artykuł
|
~hossaniebessa
|
4
|
2024-02-28 09:03
|
|
Wszyscy wiemy, że soft do EKG to SZTOS.
|
~Wedel
|
4
|
2024-02-28 08:57
|
|
Mamy to, nowa umowa dla 2 tys. osób na dniach!
|
~sas
|
8
|
2024-02-27 15:36
|
|
Trzeba przeczekać te zyebanentransakcje
|
~Ihaaaaa
|
1
|
2024-02-27 15:28
|
|
Bittium oyj
|
~Nowy
|
1
|
2024-02-27 11:24
|
|
Nowy artykuł MDG w PB - warto przeczytać
|
~Krzysztof
|
40
|
2024-02-27 10:06
|
|
Investor Day !
|
~Kris
|
3
|
2024-02-27 08:37
|
|
Nie ma to jak wrzucić link do starego info żeby choć trochę podbić kurs
|
leser1
|
18
|
2024-02-26 19:46
|
|
Laser1-Twoja nadaktywność jest żenująca ,SERIO...!!!
|
~piracik33
|
3
|
2024-02-26 18:58
|
|
Macie ponad 900 akcji na sprzedaż
|
leser1
|
7
|
2024-02-26 15:07
|
|
UWAGA - zaczynają kopać w klatkę
|
~xiel
|
13
|
2024-02-25 19:41
|
|
Cięciwa
|
~Sardyna
|
3
|
2024-02-25 19:38
|
|
Jest dobrze skoro ip 31.6.159 podbija
|
~Amadeusz
|
10
|
2024-02-25 19:36
|
|
Pamiętajcie - im gorzej , tym lepiej
|
~xiel
|
3
|
2024-02-25 19:34
|
|
Czy mogę zapytać?
|
leser1
|
11
|
2024-02-25 14:13
|
|
Rozważania teoretyczne - przejęcie
|
~Wawel
|
3
|
2024-02-25 02:03
|
|
Kto lubi kreski?
|
leser1
|
15
|
2024-02-25 00:55
|
|
Leci na pyszk
|
~Ziomek
|
69
|
2024-02-24 23:01
|
|
Akumulacja
|
~Bar
|
5
|
2024-02-24 06:11
|
|
Wyszedłem z akcji
|
~Fafik
|
8
|
2024-02-23 13:44
|
|
Na swojski rozum
|
~Xd
|
22
|
2024-02-23 12:58
|
|
Po co tutaj kisić kasę ))))))
|
~Tomasz
|
2
|
2024-02-23 08:25
|
|
Jutro może być ciekaawie....
|
~AdrianMaliniak
|
5
|
2024-02-23 04:32
|
|
Co zrobic by zarobic
|
~octopus66
|
3
|
2024-02-22 21:35
|
|
Dejw bardzo Cię proszę
|
~Ixi
|
3
|
2024-02-22 18:46
|
|
Laser1 i IXI czy nie jest wam po ludzku WSTYD....?
|
~piracik33
|
37
|
2024-02-22 18:44
|