Forum giełdowe spółki MEDICALGORITHMICS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Cały czas te same ilości w arkuszu ~Ihaaaaa 1 2024-02-28 13:18
Ma być konferencja prasowa o ~Obserwatorzy 2 2024-02-28 10:23
a gdy np. zysk za III q 2023r (r/r) = + 1765 %, (VFA) to nie to nie to ~nenne 4 2024-02-28 10:08
Już czas.. ~Ihaaaaa 2 2024-02-28 09:19
kwitek artykuł ~hossaniebessa 4 2024-02-28 09:03
Wszyscy wiemy, że soft do EKG to SZTOS. ~Wedel 4 2024-02-28 08:57
Mamy to, nowa umowa dla 2 tys. osób na dniach! ~sas 8 2024-02-27 15:36
Trzeba przeczekać te zyebanentransakcje ~Ihaaaaa 1 2024-02-27 15:28
Bittium oyj ~Nowy 1 2024-02-27 11:24
Nowy artykuł MDG w PB - warto przeczytać ~Krzysztof 40 2024-02-27 10:06
Investor Day ! ~Kris 3 2024-02-27 08:37
Nie ma to jak wrzucić link do starego info żeby choć trochę podbić kurs leser1 18 2024-02-26 19:46
Laser1-Twoja nadaktywność jest żenująca ,SERIO...!!! ~piracik33 3 2024-02-26 18:58
Macie ponad 900 akcji na sprzedaż leser1 7 2024-02-26 15:07
UWAGA - zaczynają kopać w klatkę ~xiel 13 2024-02-25 19:41
Cięciwa ~Sardyna 3 2024-02-25 19:38
Jest dobrze skoro ip 31.6.159 podbija ~Amadeusz 10 2024-02-25 19:36
Pamiętajcie - im gorzej , tym lepiej ~xiel 3 2024-02-25 19:34
Czy mogę zapytać? leser1 11 2024-02-25 14:13
Rozważania teoretyczne - przejęcie ~Wawel 3 2024-02-25 02:03
Kto lubi kreski? leser1 15 2024-02-25 00:55
Leci na pyszk ~Ziomek 69 2024-02-24 23:01
Akumulacja ~Bar 5 2024-02-24 06:11
Wyszedłem z akcji ~Fafik 8 2024-02-23 13:44
Na swojski rozum ~Xd 22 2024-02-23 12:58
Po co tutaj kisić kasę )))))) ~Tomasz 2 2024-02-23 08:25
Jutro może być ciekaawie.... ~AdrianMaliniak 5 2024-02-23 04:32
Co zrobic by zarobic ~octopus66 3 2024-02-22 21:35
Dejw bardzo Cię proszę ~Ixi 3 2024-02-22 18:46
Laser1 i IXI czy nie jest wam po ludzku WSTYD....? ~piracik33 37 2024-02-22 18:44
[x]
MEDICALG -1,67% 26,50 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.