Kasę szykujecie na poniedziałek z tego co czytam, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.
Dzisiaj sprzedawca trochę pocisnął i pokazał w ciągu dnia, nie pierwszy z resztą raz te ponad 27k na S.
Piracik, żeby ci nie umknęło, bo już robisz się co raz to bardziej męczący - akcji trochę mam i nimi nie handluje, cierpliwie sobie czekam, ale nie znoszę bajkopisarstwa, które ty i twoi poplecznicy tu uskuteczniacie bardzo często.
Over.