Szanowni inwestorzy. W tym wątku chciałbym zaprosić Wszystkich akcjonariuszy oraz przyszłych inwestorów do polemiki na temat obecnej sytuacji spółki MDG. W miarę możliwości będę starał się uczestniczyć w dyskusji oczywiście pod warunkiem, że będzie ona merytoryczna. Bardzo proszę o kulturę oraz wzajemny szacunek. Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub wątpliwości to zachęcam do napisania i przedstawienia swojej opinii. Jako inwestor uważam, iż spółka jest obecnie na takim etapie, że należy się zarówno jej pracownikom jaki akcjonariuszom odpowiedni szacunek. I chciałbym tym wątkiem zapoczątkować konkretną i rzeczową rozmowę. Zapraszam i Pozdrawiam akcjonariuszy