Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Hit na NC!!! SCFPL kurs 211 zł dywidenda 90 złotych! ~we 1 2022-08-08 19:01
Pacjent zmarł? Linia życia na 5,72 i ani drgnie! ~Kapitan 4 2022-08-08 18:25
kurs szoruje po dnie .. ~Fizol 4 2022-08-08 17:43
Rynek wycenia ospę - Bavarian, Siga, Chimerix na lokalnych maksach ~Maxiking 8 2022-08-08 09:45
Po lewej przybywa, po prawej ubywa. Koniec korekty ~jeuop 6 2022-08-07 21:50
Harper miazdzony malym wolumenem ~De 6 2022-08-05 22:39
SIGA w USA już na +18% na duzym wolumenie, ktoś już coś wie ~Maxiking 1 2022-08-05 16:41
Gdzie jest ten alkoholik co pracuje tu "za darmo"? ~RED 3 2022-08-05 15:47
Jak Państwo prognozujecie ! ~volfek1 7 2022-08-04 23:44
Korekta dobiega końca ~RED 8 2022-08-04 23:41
Nie wyobrażacie sobie nawet jak bardzo żałuje że to okropieństwo kupiłem ~volfek1 10 2022-08-04 10:40
Jakie będą kolejne dni?! ~PustePudełko 4 2022-08-04 05:29
Nawet nie wiecie jaką straszną chorobą jest alkoholizm ~jeuop 3 2022-08-03 23:24
Covidove w stronę wzrostów. Zakupy się rozwijają ~Dadek 3 2022-08-03 16:41
C/WK wg stooq 0,59 a glcosmed 1,11 Harper powinien >10 pln ~Harper 7 2022-08-03 16:32
Bardzo mało akcji w obrocie, niewielu chce coraz niżej oddawać ! ~volfek1 4 2022-08-03 10:03
K2 holding ~TP 1 2022-08-02 19:14
Nawet Glcosmed dużo lepiej od Harpera a C/WK ma gorsze ~Glcosmed 1 2022-08-02 16:28
Przecież kurs jest ponizej wartości ksiegowej! To piwinno po min 20 pln ~Inwestor 3 2022-08-02 14:42
+200% mam już na spółce prod. szczep. na ospę i tu też tyle będę miał ~jeuop 5 2022-08-02 14:02
HARPER TO SMIEĆ ~JEUOPprawdziwny 3 2022-08-02 12:46
wezwanie do sprzedaży akcji po 10 zł ~szkoda_słów 2 2022-08-02 12:08
Jak pójdzie popyt to tu w 4 sesje zrobią min 20 pln ~jw 2 2022-08-02 11:49
ot tak na koniec dnia ~Jeuop 3 2022-08-01 21:20
papier jest wywalany ~jeuop 2 2022-08-01 16:08
idzie bida ~jeuop 2 2022-08-01 16:05
papier jest zbierany na bardzo dużym minusie ! ~volfek1 1 2022-08-01 15:48
cały czas na minusie ~jeuop 7 2022-08-01 15:48
Ładnie papier jest zbierany, po prawej pustki, zmiana kierunku na covid ~Maxiking 2 2022-08-01 15:29
No i po korekcie :) Idziemy dalej w górę ~siekierom 12 2022-08-01 13:48
[x]
HARPER 0,00% 4,91 2026-06-25 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.