|
Hit na NC!!! SCFPL kurs 211 zł dywidenda 90 złotych!
|
~we
|
1
|
2022-08-08 19:01
|
|
Pacjent zmarł? Linia życia na 5,72 i ani drgnie!
|
~Kapitan
|
4
|
2022-08-08 18:25
|
|
kurs szoruje po dnie ..
|
~Fizol
|
4
|
2022-08-08 17:43
|
|
Rynek wycenia ospę - Bavarian, Siga, Chimerix na lokalnych maksach
|
~Maxiking
|
8
|
2022-08-08 09:45
|
|
Po lewej przybywa, po prawej ubywa. Koniec korekty
|
~jeuop
|
6
|
2022-08-07 21:50
|
|
Harper miazdzony malym wolumenem
|
~De
|
6
|
2022-08-05 22:39
|
|
SIGA w USA już na +18% na duzym wolumenie, ktoś już coś wie
|
~Maxiking
|
1
|
2022-08-05 16:41
|
|
Gdzie jest ten alkoholik co pracuje tu "za darmo"?
|
~RED
|
3
|
2022-08-05 15:47
|
|
Jak Państwo prognozujecie !
|
~volfek1
|
7
|
2022-08-04 23:44
|
|
Korekta dobiega końca
|
~RED
|
8
|
2022-08-04 23:41
|
|
Nie wyobrażacie sobie nawet jak bardzo żałuje że to okropieństwo kupiłem
|
~volfek1
|
10
|
2022-08-04 10:40
|
|
Jakie będą kolejne dni?!
|
~PustePudełko
|
4
|
2022-08-04 05:29
|
|
Nawet nie wiecie jaką straszną chorobą jest alkoholizm
|
~jeuop
|
3
|
2022-08-03 23:24
|
|
Covidove w stronę wzrostów. Zakupy się rozwijają
|
~Dadek
|
3
|
2022-08-03 16:41
|
|
C/WK wg stooq 0,59 a glcosmed 1,11 Harper powinien >10 pln
|
~Harper
|
7
|
2022-08-03 16:32
|
|
Bardzo mało akcji w obrocie, niewielu chce coraz niżej oddawać !
|
~volfek1
|
4
|
2022-08-03 10:03
|
|
K2 holding
|
~TP
|
1
|
2022-08-02 19:14
|
|
Nawet Glcosmed dużo lepiej od Harpera a C/WK ma gorsze
|
~Glcosmed
|
1
|
2022-08-02 16:28
|
|
Przecież kurs jest ponizej wartości ksiegowej! To piwinno po min 20 pln
|
~Inwestor
|
3
|
2022-08-02 14:42
|
|
+200% mam już na spółce prod. szczep. na ospę i tu też tyle będę miał
|
~jeuop
|
5
|
2022-08-02 14:02
|
|
HARPER TO SMIEĆ
|
~JEUOPprawdziwny
|
3
|
2022-08-02 12:46
|
|
wezwanie do sprzedaży akcji po 10 zł
|
~szkoda_słów
|
2
|
2022-08-02 12:08
|
|
Jak pójdzie popyt to tu w 4 sesje zrobią min 20 pln
|
~jw
|
2
|
2022-08-02 11:49
|
|
ot tak na koniec dnia
|
~Jeuop
|
3
|
2022-08-01 21:20
|
|
papier jest wywalany
|
~jeuop
|
2
|
2022-08-01 16:08
|
|
idzie bida
|
~jeuop
|
2
|
2022-08-01 16:05
|
|
papier jest zbierany na bardzo dużym minusie !
|
~volfek1
|
1
|
2022-08-01 15:48
|
|
cały czas na minusie
|
~jeuop
|
7
|
2022-08-01 15:48
|
|
Ładnie papier jest zbierany, po prawej pustki, zmiana kierunku na covid
|
~Maxiking
|
2
|
2022-08-01 15:29
|
|
No i po korekcie :) Idziemy dalej w górę
|
~siekierom
|
12
|
2022-08-01 13:48
|