Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
złodziejska nieuczciwa spółka ! ~nikt 2 2022-08-22 08:24
kolejne 2000 sztuk moje. Oddam +700% wyżej hehehe ~Waldek 2 2022-08-21 20:04
wskaźniki AT wyprzedane więc zobaczymy co przyniosą następne sesje ~invest 3 2022-08-21 12:26
Niestety, widząc co tu się dzieje mam obawy czy kurs tutaj ~volfek1 5 2022-08-20 21:59
Pilnują kursu cwaniaczki, to poczekam z kupnem na niższą cenę ~hrp 2 2022-08-19 19:48
Zaczyna się ~jeuop 7 2022-08-19 16:50
Ale ktoś kręci kursem :) Dzieje sie tak przed kazdym wiekszym wybiciem ~siekierom 6 2022-08-19 10:52
Będzie nowa pandemia, dla Harpera bardziej zyskowna ~Ceed 1 2022-08-18 13:12
Kiedy to przebije poziomy 10 pln ? ~AnalitykGPW 4 2022-08-18 11:58
jedno Wam powiem ! ~M_Waleron 5 2022-08-18 11:56
We wrześniu powinno pęknąć 40 zł, a może nawet szczyt z 2020r. ~Fenek 5 2022-08-17 20:02
GLCosmed C/WK 2 x wyższa od Harper a na plusie ~He 2 2022-08-17 15:27
wzrost należności o ponad 20 mln i wpływ dodatni na kolejne okresy ~wycena 2 2022-08-16 19:07
Kiedy zaczynamy skup pod wyniki 29 sierpnia? ~pytanie 3 2022-08-16 17:04
Piszą, że to ta spółka zarobi najwięcej na pandemii ospy małpiej ~Jerry 2 2022-08-16 16:14
widać, że z tym poziomów to już nie chce spadać więc czas na poziom 9+ ~hrp 9 2022-08-13 06:49
Ospa małpia, czy to ta spółka nie będzie top top top? ~Olo 2 2022-08-12 08:21
One solution mocne kupuj czekamy na ujawni ~Harye 1 2022-08-12 07:40
kiedy zaczynamy marsz w górę pod sierpniowy raport ? 9-10 pln pikuś ~janek 4 2022-08-11 16:28
Wygląda na to ze dzis konczymy korektę wynikajaca z dziwnego raportu :) ~siekierom 2 2022-08-11 16:27
dlaczego tu jeszcze kurs poniżej 10 pln ? przecież to było po prawie 50 ~alexiey 3 2022-08-11 14:38
Harper i Mercator najważniejszymi spółkami przyszłej pandemii ~Moli2be 4 2022-08-11 11:30
Społki z niskim C/WK atrakcyjne ~HRP 5 2022-08-10 14:11
Jeśli 28 sierpnia pokażą dobre wyniki to 20 zeta pęknie w 2 sesje ~TakToWidzę 2 2022-08-09 22:50
niedługo mocniejszy ruch w górę pod wyniki 29 sierpnia więc czas zbierać ~opinia 1 2022-08-09 17:53
Wyjaśniam co oznacza regularny spadek na małych wolumenach :) ~siekierom 9 2022-08-09 16:08
Trzeba mieć eggsy aby teraz oddawać:) ~Mercol 2 2022-08-09 15:40
Nie oddajcie za psi grosz, bo bedziecie żałować ! ~volfek1 6 2022-08-09 14:11
Mercator na zielono, Global na zielono otoczenie się umacnia ~Technik 1 2022-08-09 10:04
Harper i Mercator na froncie walki z ospą małpią ~Gracz 6 2022-08-09 09:56
[x]
HARPER 0,00% 4,91 2026-06-25 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.