|
Czas wywalić spółkę z obserwowanych a dziś miałem kupić
|
~OBS
|
2
|
2022-08-30 10:24
|
|
Jutro przebijecie dno
|
~Kapitan
|
1
|
2022-08-30 08:47
|
|
W końcu dobre wyniki i wzrost sprzedaży pokazali
|
~jeuop
|
2
|
2022-08-30 00:33
|
|
Spółka sprzedająca za prawie 300 mln powinna kosztować 100 mln
|
~Prezes
|
1
|
2022-08-30 00:00
|
|
No i ładny raport na dobry początek. Trzeba było dzisiaj brać
|
~Moli2be
|
2
|
2022-08-29 20:59
|
|
Zysk netto + 1,37 mln EBITDA + 5,37 mln jutro wzrosty ?
|
~observ
|
3
|
2022-08-29 18:23
|
|
Ufff....wyniki za 2 kwartał na plus zysk netto 1,37 mln
|
~raport
|
3
|
2022-08-29 17:40
|
|
JUTRO SĄDNY DZIEŃ !
|
~Fizol
|
8
|
2022-08-29 17:32
|
|
Niezwykle tania spółka, aktualne poziomy obronione
|
~Omlo
|
7
|
2022-08-29 11:52
|
|
Jak tu zaraz urwie kurs to 3 dni będzie na górnych widłach :)
|
~siekierom
|
16
|
2022-08-27 16:44
|
|
Ostatnia szansa kupić poniżej 6 zł
|
~jeuop
|
8
|
2022-08-27 12:35
|
|
90% FF przemieliło się w przedziale 8,5 - 9,5 zł to tutaj nikt nie odda
|
~jeuop
|
18
|
2022-08-26 12:34
|
|
nawet GLCOSMED który ma wycenę wyższą jest na plusie :D
|
~glc
|
2
|
2022-08-26 09:03
|
|
niestety nie ma sił
|
~jeuop
|
10
|
2022-08-26 07:26
|
|
Kolejne duże wzrosty na Harperku
|
~jeuop
|
14
|
2022-08-26 07:23
|
|
Miała to być atrakcyjna spółka covidowa
|
~pułapka
|
2
|
2022-08-26 07:16
|
|
Zawsze to idzie za Biomedem, dziś kolejne 2000 szt moje misiaczki
|
~Maxiking
|
3
|
2022-08-26 03:51
|
|
Przed lipcowym raportem oczekiwano wzrostów. Teraz spadków...
|
~Siekierom
|
3
|
2022-08-25 13:21
|
|
WARTOŚĆ AKCJI
|
~BIEGŁY
|
6
|
2022-08-25 10:06
|
|
Coraz wiecej covida a kurs coraz niżej, czas ustawić się na kupno po 5?
|
~co
|
4
|
2022-08-25 07:24
|
|
Rozpoczynamy jazdę pod raport
|
~jeuop
|
9
|
2022-08-24 16:08
|
|
jeszcze przed mikołajem powyżej 50 zł będę sobie sypał tymi akcjami
|
~doświadczony
|
9
|
2022-08-24 13:49
|
|
Po złodziejskich Kerdos-Higienika, Elbudowa, Velto czy Gcn kolejna
|
~ograbiony
|
1
|
2022-08-24 05:30
|
|
3500 szt. zakupione okazyjnie
|
~Maxiking
|
5
|
2022-08-23 20:34
|
|
Do końca tygodnia zielone kolory?
|
~Moli2be
|
3
|
2022-08-23 16:27
|
|
Im bardziej ktos stara sie obrzydzic spolke tym wiecej trzeba brać :)
|
~siekierom
|
3
|
2022-08-23 10:09
|
|
pełzający upadek
|
~jeuop
|
9
|
2022-08-23 07:02
|
|
Kto sprzedaje w tych cenach ?
|
~Eeee
|
3
|
2022-08-22 20:11
|
|
Kolejne ponad 5 k poszly w rynek i zostaly rozebrane
|
~ciekawe
|
8
|
2022-08-22 18:37
|
|
Plan covid na jesień zobaczymy po otwarciu szkół
|
~cov
|
3
|
2022-08-22 09:52
|