Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czas wywalić spółkę z obserwowanych a dziś miałem kupić ~OBS 2 2022-08-30 10:24
Jutro przebijecie dno ~Kapitan 1 2022-08-30 08:47
W końcu dobre wyniki i wzrost sprzedaży pokazali ~jeuop 2 2022-08-30 00:33
Spółka sprzedająca za prawie 300 mln powinna kosztować 100 mln ~Prezes 1 2022-08-30 00:00
No i ładny raport na dobry początek. Trzeba było dzisiaj brać ~Moli2be 2 2022-08-29 20:59
Zysk netto + 1,37 mln EBITDA + 5,37 mln jutro wzrosty ? ~observ 3 2022-08-29 18:23
Ufff....wyniki za 2 kwartał na plus zysk netto 1,37 mln ~raport 3 2022-08-29 17:40
JUTRO SĄDNY DZIEŃ ! ~Fizol 8 2022-08-29 17:32
Niezwykle tania spółka, aktualne poziomy obronione ~Omlo 7 2022-08-29 11:52
Jak tu zaraz urwie kurs to 3 dni będzie na górnych widłach :) ~siekierom 16 2022-08-27 16:44
Ostatnia szansa kupić poniżej 6 zł ~jeuop 8 2022-08-27 12:35
90% FF przemieliło się w przedziale 8,5 - 9,5 zł to tutaj nikt nie odda ~jeuop 18 2022-08-26 12:34
nawet GLCOSMED który ma wycenę wyższą jest na plusie :D ~glc 2 2022-08-26 09:03
niestety nie ma sił ~jeuop 10 2022-08-26 07:26
Kolejne duże wzrosty na Harperku ~jeuop 14 2022-08-26 07:23
Miała to być atrakcyjna spółka covidowa ~pułapka 2 2022-08-26 07:16
Zawsze to idzie za Biomedem, dziś kolejne 2000 szt moje misiaczki ~Maxiking 3 2022-08-26 03:51
Przed lipcowym raportem oczekiwano wzrostów. Teraz spadków... ~Siekierom 3 2022-08-25 13:21
WARTOŚĆ AKCJI ~BIEGŁY 6 2022-08-25 10:06
Coraz wiecej covida a kurs coraz niżej, czas ustawić się na kupno po 5? ~co 4 2022-08-25 07:24
Rozpoczynamy jazdę pod raport ~jeuop 9 2022-08-24 16:08
jeszcze przed mikołajem powyżej 50 zł będę sobie sypał tymi akcjami ~doświadczony 9 2022-08-24 13:49
Po złodziejskich Kerdos-Higienika, Elbudowa, Velto czy Gcn kolejna ~ograbiony 1 2022-08-24 05:30
3500 szt. zakupione okazyjnie ~Maxiking 5 2022-08-23 20:34
Do końca tygodnia zielone kolory? ~Moli2be 3 2022-08-23 16:27
Im bardziej ktos stara sie obrzydzic spolke tym wiecej trzeba brać :) ~siekierom 3 2022-08-23 10:09
pełzający upadek ~jeuop 9 2022-08-23 07:02
Kto sprzedaje w tych cenach ? ~Eeee 3 2022-08-22 20:11
Kolejne ponad 5 k poszly w rynek i zostaly rozebrane ~ciekawe 8 2022-08-22 18:37
Plan covid na jesień zobaczymy po otwarciu szkół ~cov 3 2022-08-22 09:52
[x]
HARPER 0,00% 4,91 2026-06-25 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.