|
Względem GLC to na HRP powinno być 12-14 zł
|
~Crocs
|
3
|
2022-09-20 09:09
|
|
Harper
|
~Harp
|
3
|
2022-09-19 15:06
|
|
Novavis i Harper Hygienics
|
~MARO
|
2
|
2022-09-19 09:38
|
|
Ciekawy wysyp spadzi. Przyszly tydzień zapowiada się wzrostowo :)
|
~jeuop
|
12
|
2022-09-18 20:46
|
|
i ponad 4 k ktoś wysypał PKC do 4,7 - zobaczymy czy ma nosa czy nie
|
~technik_at
|
2
|
2022-09-17 11:44
|
|
ok 4,9 to 2 letnie minimum i C/WK 0,50 - zobaczymy co dalej
|
~technik_at
|
2
|
2022-09-16 16:12
|
|
Ale tak szczerze, jak ktoś oddaje po 5 zł to jest niezłym głąbem
|
~Moli2be
|
4
|
2022-09-16 14:28
|
|
W przyszlym tygodniu nagroda dla wytrwalych
|
~Moli2be
|
5
|
2022-09-16 10:18
|
|
niezły syf na spółka i dobrze zrobiłem, że się tego pozbyłem
|
~aertek
|
2
|
2022-09-15 19:36
|
|
4.75...
|
~xxx
|
1
|
2022-09-15 17:19
|
|
nikt rozsądnie myślący nie oddaje teraz towaru !
|
~wow
|
9
|
2022-09-15 12:58
|
|
Nawet 2 x drozszy wskaźnikowo glcosmed na plusie
|
~ciekawy
|
4
|
2022-09-15 12:54
|
|
Zbierać papier, bo będziemy powtarzać wybicie ukraińskich
|
~Waldek
|
4
|
2022-09-12 18:59
|
|
coraz więcej covidowych - już kilku moich znajomych ma OMNIKRONA
|
~omnikron
|
1
|
2022-09-12 16:45
|
|
może trzeba zareklamować akcje HARPERA na forum bankiera i nie tylko?
|
~hrp
|
2
|
2022-09-09 18:22
|
|
Ziemia uklepana, wyniki dobre, nowy rynek uruchomiony i zbierać papier
|
~Mondo
|
10
|
2022-09-09 10:51
|
|
Spółka z tych, które mocno korzystają na wysokiej inflacji
|
~GrubyJanuary
|
4
|
2022-09-09 10:38
|
|
GKCOSMED trzyma się dużo lepiej od HARPER
|
~observ
|
3
|
2022-09-05 15:56
|
|
Ciekawe
|
~Pytamsie
|
1
|
2022-09-05 11:13
|
|
Fajny ten harper taki nie za drogi
|
~Rumun
|
4
|
2022-09-03 08:34
|
|
Jak tam? Pewnie stopy przypalone, taka była rakieta!
|
~Kapitan
|
2
|
2022-09-03 08:30
|
|
Zeby rosło trzeba kupować... Poziomy wymarzone :) Wyniki dobre
|
~Siekierom
|
6
|
2022-09-01 22:48
|
|
Tu Panowie nie ma już co gdybać !
|
~volfek1
|
6
|
2022-09-01 20:22
|
|
Od 2 lat piszę, że umoczyliście i jaja wam urwie
|
~Kapitan
|
8
|
2022-09-01 16:38
|
|
No to startujemy :) Do zobaczenia powyżej 10zł
|
~Siekierom
|
5
|
2022-08-31 23:06
|
|
po dobrych wynikach !
|
~volfek1
|
4
|
2022-08-31 21:24
|
|
i co trole naganiacze
|
~jeuop
|
5
|
2022-08-31 20:38
|
|
Wszyscy co mieli pozbierać dołki to już pozbierali?
|
~Waldek
|
1
|
2022-08-31 13:52
|
|
4.4
|
~Tyyt
|
3
|
2022-08-31 12:45
|
|
Wzrost przychodów i powtórzony zysk / 10-12 zł powinno to sobie chodzić
|
~Maxiking
|
9
|
2022-08-30 15:40
|