Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Względem GLC to na HRP powinno być 12-14 zł ~Crocs 3 2022-09-20 09:09
Harper ~Harp 3 2022-09-19 15:06
Novavis i Harper Hygienics ~MARO 2 2022-09-19 09:38
Ciekawy wysyp spadzi. Przyszly tydzień zapowiada się wzrostowo :) ~jeuop 12 2022-09-18 20:46
i ponad 4 k ktoś wysypał PKC do 4,7 - zobaczymy czy ma nosa czy nie ~technik_at 2 2022-09-17 11:44
ok 4,9 to 2 letnie minimum i C/WK 0,50 - zobaczymy co dalej ~technik_at 2 2022-09-16 16:12
Ale tak szczerze, jak ktoś oddaje po 5 zł to jest niezłym głąbem ~Moli2be 4 2022-09-16 14:28
W przyszlym tygodniu nagroda dla wytrwalych ~Moli2be 5 2022-09-16 10:18
niezły syf na spółka i dobrze zrobiłem, że się tego pozbyłem ~aertek 2 2022-09-15 19:36
4.75... ~xxx 1 2022-09-15 17:19
nikt rozsądnie myślący nie oddaje teraz towaru ! ~wow 9 2022-09-15 12:58
Nawet 2 x drozszy wskaźnikowo glcosmed na plusie ~ciekawy 4 2022-09-15 12:54
Zbierać papier, bo będziemy powtarzać wybicie ukraińskich ~Waldek 4 2022-09-12 18:59
coraz więcej covidowych - już kilku moich znajomych ma OMNIKRONA ~omnikron 1 2022-09-12 16:45
może trzeba zareklamować akcje HARPERA na forum bankiera i nie tylko? ~hrp 2 2022-09-09 18:22
Ziemia uklepana, wyniki dobre, nowy rynek uruchomiony i zbierać papier ~Mondo 10 2022-09-09 10:51
Spółka z tych, które mocno korzystają na wysokiej inflacji ~GrubyJanuary 4 2022-09-09 10:38
GKCOSMED trzyma się dużo lepiej od HARPER ~observ 3 2022-09-05 15:56
Ciekawe ~Pytamsie 1 2022-09-05 11:13
Fajny ten harper taki nie za drogi ~Rumun 4 2022-09-03 08:34
Jak tam? Pewnie stopy przypalone, taka była rakieta! ~Kapitan 2 2022-09-03 08:30
Zeby rosło trzeba kupować... Poziomy wymarzone :) Wyniki dobre ~Siekierom 6 2022-09-01 22:48
Tu Panowie nie ma już co gdybać ! ~volfek1 6 2022-09-01 20:22
Od 2 lat piszę, że umoczyliście i jaja wam urwie ~Kapitan 8 2022-09-01 16:38
No to startujemy :) Do zobaczenia powyżej 10zł ~Siekierom 5 2022-08-31 23:06
po dobrych wynikach ! ~volfek1 4 2022-08-31 21:24
i co trole naganiacze ~jeuop 5 2022-08-31 20:38
Wszyscy co mieli pozbierać dołki to już pozbierali? ~Waldek 1 2022-08-31 13:52
4.4 ~Tyyt 3 2022-08-31 12:45
Wzrost przychodów i powtórzony zysk / 10-12 zł powinno to sobie chodzić ~Maxiking 9 2022-08-30 15:40
[x]
HARPER 1,60% 5,08 2026-06-23 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.