Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ile pokaże zysku Harper, bo widać, że branża to ma 20-30% wzrostu ~Ordi 6 2023-05-14 20:28
Coś mi się wydaje, że papier rusza pod wyniki. Ostatnia WK okolice 11 zł ~Ordi 1 2023-05-11 14:05
Czuję gonitwę za papierem ~Maxiking 6 2023-05-09 01:41
Blisko końca wojny w UA. Jak wysoko może się ten papier wybić? ~Omni 7 2023-05-09 01:39
3 tygodnie do wyników z mocnego okresu ~Morando 3 2023-05-09 01:35
Giełdy mocno w górę. Najmocniej beneficjenci dużej inflacji ~Torus 3 2023-05-09 01:33
Raport już w maju! ~jeuop 8 2023-05-07 18:30
LPP sygnałem dla HARPERA? ~Maxiking 4 2023-05-04 22:53
Giełdy w górę, wyniki spółek prod. na +++ Branża w USA z super danymi ~Giełdowska 1 2023-04-28 16:29
Zakupy zaczynają się rozkręcać, ładnie obroty ruszają ~Giełdowska 2 2023-04-24 04:12
czemu nie sypiecie grubemu po 4,64 ~xd 4 2023-04-24 03:40
Zakład przeżywa oblężenie ~Giełdowska 4 2023-04-21 16:14
Od 6 miesięcy trend wzrostowy. Od 4.01 to już niecałe 30% ~jeuop 3 2023-04-18 18:19
Widły na otwarciu? O co chodzi? ~Ordi 4 2023-04-14 23:33
Cierpliwi dostaną odpowiednią nagrodę ~Giełdowska 2 2023-04-14 08:18
Jedziemy na 9zl panie i panowie ~jeuop 4 2023-04-14 00:34
Czytali wczoraj dokładnie forum? Czy to chodziło o Harpera? ~Oli 3 2023-04-13 07:26
Trzeba się będzie przeprosić z papierem, bo szykują się tu wielkie rzecz ~Magda 2 2023-04-13 07:22
Wojskowe Agencje zawsze brały dużo towaru w Harperku ~Maxiking 5 2023-04-10 05:56
Ale was ubierają ~Jeuop 3 2023-04-09 22:52
Wskaźniki z mocnym kupuj, a na wykresie spodek ~Giełdowska 12 2023-04-05 18:49
Eshopping wchodzi do gry :)) ~MłodyCzung 3 2023-04-05 18:45
Będą wzrosty Pani i Panowie ~Orion 6 2023-04-02 14:11
Na GPW drożeją producenci żywności i dóbr podstawowych ~Maxiking 2 2023-04-02 08:40
Dziwny naród ~Jan 7 2023-03-31 09:34
Zamówienia dla wojska ~Giełdowska 3 2023-03-29 13:16
ONDE PRZED MEGA WYBICIEM! ~XXX 2 2023-03-28 15:32
Zysk (strata) netto (tys.) -7 335 BUHAHAHAHAHHAHA ~DRAMAT_UBRANYCH 2 2023-03-27 07:45
Piękny spodeczek ze wskaźnikami na rakietę. kap. 1/4 wartości godziwej ~XXX 4 2023-03-22 22:48
10mln zysku netto wzgledem straty 3.6mln rok wczesniej ~jeuop 17 2023-03-21 20:30
[x]
HARPER 0,00% 4,91 2026-06-26 09:05:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.