Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
GOTOWI? ZARAZ RUSZAMY ~Maxiking 10 2023-07-04 14:36
Wybuja ostatnich niecierpliwych i jedziemy w Himalaje ~Giełdowska 3 2023-06-29 08:42
dalej gnijecie? ~jeuop 2 2023-06-25 10:24
Większość wisitutaj na stracie 40-50 % , pomału zmęczeni oddają akcje .. ~Jan 9 2023-06-25 10:21
Przed resplitem ten papier po 50 zł latał,a sprzedawał 1/5 tego co teraz ~InFIN 8 2023-06-22 20:55
Wygląda na to, że czeka nas testowanie dyszki w czerwcu ~Maxiking 5 2023-06-15 23:31
Znów będzie potrzeba produktów Harpera. WHO ogłasza nową pandemię ~Samson 13 2023-06-15 19:31
Przy 10zl się przypomnę:) ~jeuop 14 2023-06-15 13:21
Azja nowym siedliskiem i zagrożeniem następną pandemią ~Giełdowska 1 2023-06-14 16:33
Ostatnia okazja na zakupy w niskiej cenie ~Giełdowska 2 2023-06-12 23:59
5,20 zł już ruszamy? ~Tudor 2 2023-06-12 12:17
Długi czas akumulacji się kończy, wskaźniki i wykres pokazują wybicie ~Ordi 4 2023-06-06 21:49
Wynik kosmos...nie spodziewałem się,nikt chyba się nie spodziewał 15 zł? ~Kris 4 2023-06-06 21:23
Wykres blisko wyrysowania sygnału ze spodkiem + ulica bez akcji ~Climb 3 2023-06-02 20:09
Trend boczny trwa już 9 miesięcy ~jeuop 4 2023-06-02 20:06
Kurde, naprawdę solidne wyniki, rosnąca sprzedaż, rosnące marże ~Maxiking 2 2023-05-31 13:51
tak to bywa ~taktobywa 2 2023-05-31 08:56
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-05-30 22:25
Przy takich wynikach i takiej wycenie to okazja inwestycyjna ~OMEN 1 2023-05-30 21:35
EBIDTA 17 baniek przy spółce z kapitalizacją 28 mln zł ~Fenek 1 2023-05-30 20:40
Wyniki w branży kosmos. Widzieli Global Cosmed i Delko? ~Giełdowska 2 2023-05-30 13:38
Zwrotnica się przestawia. Rosną zlecenia po lewej ~jeuop 11 2023-05-27 08:09
Ulubieniec spekuły, tak bankier pisał ~Giełdowska 5 2023-05-25 06:20
Automat od kursu się psuje i skacze po groszu xd ~jeuop 7 2023-05-23 18:49
Idzie nowa pandemia - rośnie biotech, chemia i higiena ~Maxiking 1 2023-05-23 06:31
Kto pamięta wzrosty sprzed 3 lat to będzie okazja na zaliczenie powtórki ~Giełdowska 1 2023-05-23 04:31
A tutaj widzę dalej żyjecie marzeniami. ~Kapitan 3 2023-05-21 22:04
Ostatnie godziny na wykupienie dołka ~Giełdowska 2 2023-05-19 03:25
Spółka pod testowanie wkrótce oporów w okolicach 16 zł ~Fenek 11 2023-05-19 02:49
a tutaj dalej dno ~Jeuop 2 2023-05-19 01:33
[x]
HARPER 0,00% 4,91 2026-06-25 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.