|
Wolumen korekcyjny 10x mniejszy niż wzrostowy. Branża w górę
|
~Ordi
|
1
|
2023-03-14 15:08
|
|
Piękny raport...Brawo Harper
|
~De
|
5
|
2023-03-14 06:46
|
|
Dobra podstawowe, te tematy rosną wraz z inflacją
|
~Maxiking
|
2
|
2023-03-14 04:20
|
|
docelowo będzie tutaj baza i powrót do ceny przed covid
|
~mały
|
2
|
2023-03-14 03:40
|
|
Bardzo dobra sesja mimo słabych nastrojów na szerokim
|
~Fenek
|
3
|
2023-03-13 19:29
|
|
I już zielono na indeksach w USA, a wiele spółek będzie odrabiało
|
~Ordi
|
1
|
2023-03-13 15:19
|
|
Harper z certyfikatem dającym pierwszeństwo na rynkach UE
|
~Weldo
|
2
|
2023-03-10 16:48
|
|
Będzie taki dzien
|
~Imeil
|
1
|
2023-03-10 16:37
|
|
Harper to monopolista w tej części Europy, a może mieć całe UE
|
~Ordi
|
2
|
2023-03-10 13:08
|
|
Jeszcze chwila i zleci się spekuła
|
~Giełdowska
|
2
|
2023-03-10 09:55
|
|
Wskaźnik AT MOCNE KUPUJ z MOCNYM sygnałem MACD
|
~Torrus
|
4
|
2023-03-09 22:19
|
|
Ale tutaj dziecinada...zyski powiadacie
|
~Kapitan
|
3
|
2023-03-07 14:43
|
|
Ładne wyniki i dobre zachowanie kursu
|
~Omron
|
1
|
2023-03-01 11:11
|
|
W końcu dobre wyniki. Inflacja nabija zyski takim spółkom
|
~Maxiking
|
1
|
2023-02-28 23:52
|
|
Solidne wyniki pod grę na wybicie oporu na 16,40 zł
|
~Fenek
|
6
|
2023-02-28 22:27
|
|
Chyba zatkało
|
~Takmysle
|
9
|
2023-02-28 20:51
|
|
Solidny raport
|
~Imeil
|
1
|
2023-02-28 19:15
|
|
Harper pojawił się w gronie polecanych na FB dwa tygodnie temu
|
~Magda
|
10
|
2023-02-24 07:42
|
|
Spółeczka wymieniana wśród tych do mocnych wzrostów
|
~Ordi
|
5
|
2023-02-24 07:41
|
|
Co ten badziew tak rośnie ? Ktoś to skupuje czy jak ?
|
~Mario
|
22
|
2023-02-18 10:35
|
|
Wodospad
|
~Jeuop
|
5
|
2023-02-17 19:04
|
|
No i jak tam niedowiarki xd lecimy
|
~jeuop
|
4
|
2023-02-17 18:32
|
|
Pod co tak pompują ?
|
~taktylkopytam
|
5
|
2023-02-16 18:23
|
|
Pierwsza paczka Harperka już moja, ciekawie się zapowiada,bo papier tani
|
~Piotr
|
2
|
2023-02-16 18:17
|
|
Ulica bez papieru i mega przeceniona spółka. Recepta na mega wzrosty
|
~Hadzi
|
1
|
2023-02-16 10:12
|
|
Coś mi się wydaje, że rusza skupowanie
|
~Ordi
|
1
|
2023-02-16 10:06
|
|
Poranna próba przestraszenia a teraz góra!
|
~jeuop
|
5
|
2023-02-16 03:06
|
|
jak tam wasze plany
|
~jeuop
|
4
|
2023-02-16 02:41
|
|
Miało być 3zl a nawet mowili że nie warte złotówki xd
|
~jeuop
|
5
|
2023-02-15 13:25
|
|
Jak tam golotoopce
|
~Jeuop
|
10
|
2023-02-15 13:23
|