Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wolumen korekcyjny 10x mniejszy niż wzrostowy. Branża w górę ~Ordi 1 2023-03-14 15:08
Piękny raport...Brawo Harper ~De 5 2023-03-14 06:46
Dobra podstawowe, te tematy rosną wraz z inflacją ~Maxiking 2 2023-03-14 04:20
docelowo będzie tutaj baza i powrót do ceny przed covid ~mały 2 2023-03-14 03:40
Bardzo dobra sesja mimo słabych nastrojów na szerokim ~Fenek 3 2023-03-13 19:29
I już zielono na indeksach w USA, a wiele spółek będzie odrabiało ~Ordi 1 2023-03-13 15:19
Harper z certyfikatem dającym pierwszeństwo na rynkach UE ~Weldo 2 2023-03-10 16:48
Będzie taki dzien ~Imeil 1 2023-03-10 16:37
Harper to monopolista w tej części Europy, a może mieć całe UE ~Ordi 2 2023-03-10 13:08
Jeszcze chwila i zleci się spekuła ~Giełdowska 2 2023-03-10 09:55
Wskaźnik AT MOCNE KUPUJ z MOCNYM sygnałem MACD ~Torrus 4 2023-03-09 22:19
Ale tutaj dziecinada...zyski powiadacie ~Kapitan 3 2023-03-07 14:43
Ładne wyniki i dobre zachowanie kursu ~Omron 1 2023-03-01 11:11
W końcu dobre wyniki. Inflacja nabija zyski takim spółkom ~Maxiking 1 2023-02-28 23:52
Solidne wyniki pod grę na wybicie oporu na 16,40 zł ~Fenek 6 2023-02-28 22:27
Chyba zatkało ~Takmysle 9 2023-02-28 20:51
Solidny raport ~Imeil 1 2023-02-28 19:15
Harper pojawił się w gronie polecanych na FB dwa tygodnie temu ~Magda 10 2023-02-24 07:42
Spółeczka wymieniana wśród tych do mocnych wzrostów ~Ordi 5 2023-02-24 07:41
Co ten badziew tak rośnie ? Ktoś to skupuje czy jak ? ~Mario 22 2023-02-18 10:35
Wodospad ~Jeuop 5 2023-02-17 19:04
No i jak tam niedowiarki xd lecimy ~jeuop 4 2023-02-17 18:32
Pod co tak pompują ? ~taktylkopytam 5 2023-02-16 18:23
Pierwsza paczka Harperka już moja, ciekawie się zapowiada,bo papier tani ~Piotr 2 2023-02-16 18:17
Ulica bez papieru i mega przeceniona spółka. Recepta na mega wzrosty ~Hadzi 1 2023-02-16 10:12
Coś mi się wydaje, że rusza skupowanie ~Ordi 1 2023-02-16 10:06
Poranna próba przestraszenia a teraz góra! ~jeuop 5 2023-02-16 03:06
jak tam wasze plany ~jeuop 4 2023-02-16 02:41
Miało być 3zl a nawet mowili że nie warte złotówki xd ~jeuop 5 2023-02-15 13:25
Jak tam golotoopce ~Jeuop 10 2023-02-15 13:23
[x]
HARPER 0,00% 4,91 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.