Forum giełdowe spółki HARPER

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Książkowo ruszy ok 14tej? Droga do 9 zł przetarta ~Giełdowska 7 2023-07-28 14:42
"SKINWALLET przyciąga uwagę - obserwuj ruch na giełdzie" ~OBSErWATOr 1 2023-07-27 01:57
Przedzieranie ~Tom 1 2023-07-26 10:01
Dzisiaj pierwsze górne. Przejdzie 6 zł to idziemy na 9 zł ~Maxiking 7 2023-07-26 09:32
Mocny sygnał MACD po długiej konsoli ~Dinks 3 2023-07-25 19:50
Stado nie wie jeszcze o co tu chodzi ??? ~Imeil 5 2023-07-25 14:42
to tu urosło pod ~bbb 9 2023-07-25 12:05
przydaloby sie takie info jak na glc ~ufo 3 2023-07-24 20:28
Mówiłam żeby ładować papier, bo idzie na 16 zł ~Giełdowska 3 2023-07-24 17:33
Zobaczcie ile kogenera zarobiła w 1kw 230mil ~Tak 1 2023-07-24 16:14
Co to ??? ~ludwik 1 2023-07-24 16:10
Warto było czekać :) Do zobaczenia przy dwucyfrowym kursie ~jeuop 1 2023-07-24 15:30
Stopy zgarnięte, wolumeny i obroty rosną. Jak wybije to się nie zatrzyma ~Ficoń 2 2023-07-24 04:18
przyjdzie czas i na tego gniota, kto musi niech oddaje ! ~sanderos 2 2023-07-24 04:14
Może epidemia dengi to podbije jak covid kiedyś... ~Jan 2 2023-07-21 21:24
Jak obroty przebiją milion to będzoe 2-3 sesje po +30% ~Giełdowska 3 2023-07-20 10:06
kiedy 1000 procentów? ~ufo 7 2023-07-20 01:44
Jak widać zakupy ruszają, do pierwszych górnych wideł ~Giełdowska 2 2023-07-19 14:33
Zakupy czy dystrybucja ? ~Kris 2 2023-07-19 12:03
Nie chce martwić spóźnialskich, ale lecą na K zlecenia po 15 tys papieru ~Maxiking 2 2023-07-19 10:31
Podobno będzi tu grany Bedzin 2. Czy to prawda? ~Rododendron 2 2023-07-17 20:30
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2023-07-17 16:42
Znów będzie Harper po 40 zł? ~Maxiking 12 2023-07-17 16:31
Przyjemna sesja, widać że obroty się zwiększają, drobni zbierają ~Krezus 2 2023-07-15 05:10
Myślę, myślę ~PREZES 1 2023-07-13 09:14
Obroty ruszyły, buja na małych wolumenach. Zaraz odjazd ~Giełdowska 5 2023-07-12 13:10
Dzień dobry szulernio ~Imeil 1 2023-07-11 14:21
do pn ~ufo 2 2023-07-07 18:57
Harper powinien zrobić podobne w skali wybicie jak kilka spółek ostatnio ~Ordi 1 2023-07-05 13:39
Po pierwszych górnych widłach już nie kupicie, za długo tu zbierali ~Maxiking 1 2023-07-05 09:13
[x]
HARPER -3,35% 4,91 2026-06-24 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.