|
Książkowo ruszy ok 14tej? Droga do 9 zł przetarta
|
~Giełdowska
|
7
|
2023-07-28 14:42
|
|
"SKINWALLET przyciąga uwagę - obserwuj ruch na giełdzie"
|
~OBSErWATOr
|
1
|
2023-07-27 01:57
|
|
Przedzieranie
|
~Tom
|
1
|
2023-07-26 10:01
|
|
Dzisiaj pierwsze górne. Przejdzie 6 zł to idziemy na 9 zł
|
~Maxiking
|
7
|
2023-07-26 09:32
|
|
Mocny sygnał MACD po długiej konsoli
|
~Dinks
|
3
|
2023-07-25 19:50
|
|
Stado nie wie jeszcze o co tu chodzi ???
|
~Imeil
|
5
|
2023-07-25 14:42
|
|
to tu urosło pod
|
~bbb
|
9
|
2023-07-25 12:05
|
|
przydaloby sie takie info jak na glc
|
~ufo
|
3
|
2023-07-24 20:28
|
|
Mówiłam żeby ładować papier, bo idzie na 16 zł
|
~Giełdowska
|
3
|
2023-07-24 17:33
|
|
Zobaczcie ile kogenera zarobiła w 1kw 230mil
|
~Tak
|
1
|
2023-07-24 16:14
|
|
Co to ???
|
~ludwik
|
1
|
2023-07-24 16:10
|
|
Warto było czekać :) Do zobaczenia przy dwucyfrowym kursie
|
~jeuop
|
1
|
2023-07-24 15:30
|
|
Stopy zgarnięte, wolumeny i obroty rosną. Jak wybije to się nie zatrzyma
|
~Ficoń
|
2
|
2023-07-24 04:18
|
|
przyjdzie czas i na tego gniota, kto musi niech oddaje !
|
~sanderos
|
2
|
2023-07-24 04:14
|
|
Może epidemia dengi to podbije jak covid kiedyś...
|
~Jan
|
2
|
2023-07-21 21:24
|
|
Jak obroty przebiją milion to będzoe 2-3 sesje po +30%
|
~Giełdowska
|
3
|
2023-07-20 10:06
|
|
kiedy 1000 procentów?
|
~ufo
|
7
|
2023-07-20 01:44
|
|
Jak widać zakupy ruszają, do pierwszych górnych wideł
|
~Giełdowska
|
2
|
2023-07-19 14:33
|
|
Zakupy czy dystrybucja ?
|
~Kris
|
2
|
2023-07-19 12:03
|
|
Nie chce martwić spóźnialskich, ale lecą na K zlecenia po 15 tys papieru
|
~Maxiking
|
2
|
2023-07-19 10:31
|
|
Podobno będzi tu grany Bedzin 2. Czy to prawda?
|
~Rododendron
|
2
|
2023-07-17 20:30
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2023-07-17 16:42
|
|
Znów będzie Harper po 40 zł?
|
~Maxiking
|
12
|
2023-07-17 16:31
|
|
Przyjemna sesja, widać że obroty się zwiększają, drobni zbierają
|
~Krezus
|
2
|
2023-07-15 05:10
|
|
Myślę, myślę
|
~PREZES
|
1
|
2023-07-13 09:14
|
|
Obroty ruszyły, buja na małych wolumenach. Zaraz odjazd
|
~Giełdowska
|
5
|
2023-07-12 13:10
|
|
Dzień dobry szulernio
|
~Imeil
|
1
|
2023-07-11 14:21
|
|
do pn
|
~ufo
|
2
|
2023-07-07 18:57
|
|
Harper powinien zrobić podobne w skali wybicie jak kilka spółek ostatnio
|
~Ordi
|
1
|
2023-07-05 13:39
|
|
Po pierwszych górnych widłach już nie kupicie, za długo tu zbierali
|
~Maxiking
|
1
|
2023-07-05 09:13
|