Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Kiedy wybicie na ERGu ~bolo 11 2011-06-14 18:21
erg ~WIEŚNIAK 3 2011-06-14 18:13
sinusoida obrotowa ~ksiadz 7 2011-06-14 18:09
katorżnicze na ERGu..zarabianie...:-)) ~mózio w rozterce 4 2011-06-12 19:41
Czy ERG przejmnie jakoś spółke czy nie oto jest pytanie ????? ~bolo 2 2011-06-12 12:08
świeżutkie info!!! ~mary 7 2011-06-11 11:24
Kiedy to pzejęcie ERGa ~bolo 10 2011-06-10 16:51
krokus jaka masz średnia?:) ~ja123456 3 2011-06-09 16:17
ERG: przy oporze ~waed 4 2011-06-08 17:44
zaczyna sie powolne obsuwanie ~xxxl 23 2011-06-08 17:24
Gdzie są inwestorzy ERGa i co dalej z kursem ~bolo 12 2011-06-08 15:58
kiedy wybicie???? ~On 6 2011-06-08 15:35
odbieci !!!!!!!!!!!! ~erg 7 2011-06-08 15:12
ERG - zmiany bez Rewolucji ~NOrmals 5 2011-06-07 17:26
hehehe.. ~mózio wesolutki 1 2011-06-07 17:15
Wybicie do góry ! ~Rav 2 2011-06-07 17:06
erg ~akcjonariusz 2 2011-06-07 12:31
przykro mi ~mer 12 2011-06-06 21:57
ERG ~hilton 6 2011-06-06 17:51
zamieniłem to na veno ~eeee 4 2011-06-06 17:45
JA WIERZE W TĘ SPÓŁKE ~prorok 7 2011-06-06 08:21
kupię 100-150 k akcji erg w cenie 1,04-1,05 ~egon 14 2011-06-05 22:22
Kiedy ERG po 3zł ~fan 2 2011-06-04 14:19
erg ~ziomal 6 2011-06-04 08:54
Petrolinvest lepszy od ERG ~ERG? 2 2011-06-04 08:06
erg ~AKCJONARISZ 2 2011-06-03 16:41
Kto realizuje zyski na ERGu ~bolo 6 2011-06-03 10:03
Kto tak wywalał ERGa i dlaczego ~bolo 12 2011-06-03 06:51
FIBO 61.2% ~mer 8 2011-06-02 23:30
erg ~AKCJONARISZ 1 2011-06-02 18:51
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.