| Kiedy wybicie na ERGu | ~bolo | 11 | 2011-06-14 18:21 |
| erg | ~WIEŚNIAK | 3 | 2011-06-14 18:13 |
| sinusoida obrotowa | ~ksiadz | 7 | 2011-06-14 18:09 |
| katorżnicze na ERGu..zarabianie...:-)) | ~mózio w rozterce | 4 | 2011-06-12 19:41 |
| Czy ERG przejmnie jakoś spółke czy nie oto jest pytanie ????? | ~bolo | 2 | 2011-06-12 12:08 |
| świeżutkie info!!! | ~mary | 7 | 2011-06-11 11:24 |
| Kiedy to pzejęcie ERGa | ~bolo | 10 | 2011-06-10 16:51 |
| krokus jaka masz średnia?:) | ~ja123456 | 3 | 2011-06-09 16:17 |
| ERG: przy oporze | ~waed | 4 | 2011-06-08 17:44 |
| zaczyna sie powolne obsuwanie | ~xxxl | 23 | 2011-06-08 17:24 |
| Gdzie są inwestorzy ERGa i co dalej z kursem | ~bolo | 12 | 2011-06-08 15:58 |
| kiedy wybicie???? | ~On | 6 | 2011-06-08 15:35 |
| odbieci !!!!!!!!!!!! | ~erg | 7 | 2011-06-08 15:12 |
| ERG - zmiany bez Rewolucji | ~NOrmals | 5 | 2011-06-07 17:26 |
| hehehe.. | ~mózio wesolutki | 1 | 2011-06-07 17:15 |
| Wybicie do góry ! | ~Rav | 2 | 2011-06-07 17:06 |
| erg | ~akcjonariusz | 2 | 2011-06-07 12:31 |
| przykro mi | ~mer | 12 | 2011-06-06 21:57 |
| ERG | ~hilton | 6 | 2011-06-06 17:51 |
| zamieniłem to na veno | ~eeee | 4 | 2011-06-06 17:45 |
| JA WIERZE W TĘ SPÓŁKE | ~prorok | 7 | 2011-06-06 08:21 |
| kupię 100-150 k akcji erg w cenie 1,04-1,05 | ~egon | 14 | 2011-06-05 22:22 |
| Kiedy ERG po 3zł | ~fan | 2 | 2011-06-04 14:19 |
| erg | ~ziomal | 6 | 2011-06-04 08:54 |
| Petrolinvest lepszy od ERG | ~ERG? | 2 | 2011-06-04 08:06 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 2 | 2011-06-03 16:41 |
| Kto realizuje zyski na ERGu | ~bolo | 6 | 2011-06-03 10:03 |
| Kto tak wywalał ERGa i dlaczego | ~bolo | 12 | 2011-06-03 06:51 |
| FIBO 61.2% | ~mer | 8 | 2011-06-02 23:30 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 1 | 2011-06-02 18:51 |