Kazdy sie smieje z Petrolinvestu, poki co proponuje porownac miesieczne notowania ile wzroslo ile spadlo na ERG i Petrolu. Na razie ERG staje sie smieszny bo spadek okolo20% to jest dopiero hustawka. Optymisci poki co tylko ladnie mowia... Liczby mowia same za siebie. A jesli ktos tu jest specjalista niech powie ze grudzien 2011 3 zł. A nie pojdzie do gory kwestia dni i takie tam. ERG jest w plecy czy sie podobama czy nie i to jest hustawka.