co byście nie napisali ja jestem przekonany ,że ta spólka będzie bardzo dobrze prosperowała na rynku-wyobrascie sobie co by sie stało bez folii na rynku gospodarczym-totalna klapa. wszystko co sie dzieje na chwile obecną to tylko sprawdzenie swoich akcjonarjuszy.Najbardziej wierzacy w spółkę zostaną ,śłabo wierzacy i czychający na szybkie zyski dostaną po portfelach niech sprzedają niedługo będą żałowali swoich decyzji.mam przeczucie ,że już w przyszłym tygodniu będzie dobrze ,a niebawem bardzo dobrze-pożyjemy to i zobaczymy.podobnie było z alchemią ja czułem ten potencjał i mimo ,że wielu zwątpiło trzymam a dzisiaj-zobaczcie sami co sie dzieje.pozdrawiam AKCJONARJUSZY ERG.