| erg | ~rekin | 1 | 2011-06-02 18:41 |
| erg | ~gostek | 1 | 2011-06-02 18:34 |
| erg | ~Jan | 1 | 2011-06-02 18:01 |
| erg | ~leszczyk | 2 | 2011-06-02 16:19 |
| Testowanie poziomów | ~Alfred Nobel | 4 | 2011-06-02 16:15 |
| KUPOWAĆ TANIE JAK BARSZCZ !!!!! | ~GRUBAS | 11 | 2011-06-02 15:06 |
| erg | ~wacek | 16 | 2011-06-01 20:49 |
| erg | ~Alfred Nobel | 3 | 2011-05-31 22:08 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 2 | 2011-05-31 18:43 |
| ostatnie trzepanie frajerów przed wybiciem | ~Alfred Nobel | 13 | 2011-05-31 17:25 |
| spadków ciag dalszy?! | ~on | 9 | 2011-05-31 16:09 |
| Dlaczeogo dalsze spadki na ERGu | ~bolo | 7 | 2011-05-30 18:32 |
| erg | ~obciach | 2 | 2011-05-30 14:07 |
| sprzedałem badziewie,nie chcę go widzieć na oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | ~arabella | 7 | 2011-05-29 15:44 |
| ale wywalają, najwidocznie nici z przejęcia:-( | ~KMIETEK | 6 | 2011-05-27 22:53 |
| erg | ~agent/wsi | 2 | 2011-05-27 17:39 |
| bilasn po 7 dniach o godz. 16.35 | ~ksiadz | 2 | 2011-05-27 17:05 |
| baton | ~krokus | 18 | 2011-05-27 17:01 |
| erg | ~ferdek | 1 | 2011-05-27 13:40 |
| erg | ~akcjonariusz | 6 | 2011-05-27 13:21 |
| coś o móziu... | ~psychiatra | 7 | 2011-05-27 10:45 |
| czyżby 2 dni odbicia i ponownie jazda w dół? | ~KMIETEK | 2 | 2011-05-26 17:47 |
| jak myslicie kiedy 2 zl. ? | ~pytajnik | 13 | 2011-05-26 17:34 |
| erg | ~krokus | 27 | 2011-05-26 16:34 |
| Patrowicz ma zakaz sprzedaży akcji ale jeśli bedzie powyżej 3 zł to już | ~klakso | 30 | 2011-05-25 19:24 |
| erg | ~widły | 1 | 2011-05-25 17:20 |
| i jak tam szwagry? | ~wieś | 5 | 2011-05-25 17:17 |
| ładnie rośnie | ~wieś | 34 | 2011-05-25 15:29 |
| Co miał znaczyć ten nagły wzrost ??? | ~Piotr | 14 | 2011-05-25 09:57 |
| to jak dziś z tymi widłami będzie czy nie? | ~wieś | 2 | 2011-05-25 09:54 |