Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
erg ~rekin 1 2011-06-02 18:41
erg ~gostek 1 2011-06-02 18:34
erg ~Jan 1 2011-06-02 18:01
erg ~leszczyk 2 2011-06-02 16:19
Testowanie poziomów ~Alfred Nobel 4 2011-06-02 16:15
KUPOWAĆ TANIE JAK BARSZCZ !!!!! ~GRUBAS 11 2011-06-02 15:06
erg ~wacek 16 2011-06-01 20:49
erg ~Alfred Nobel 3 2011-05-31 22:08
erg ~AKCJONARISZ 2 2011-05-31 18:43
ostatnie trzepanie frajerów przed wybiciem ~Alfred Nobel 13 2011-05-31 17:25
spadków ciag dalszy?! ~on 9 2011-05-31 16:09
Dlaczeogo dalsze spadki na ERGu ~bolo 7 2011-05-30 18:32
erg ~obciach 2 2011-05-30 14:07
sprzedałem badziewie,nie chcę go widzieć na oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~arabella 7 2011-05-29 15:44
ale wywalają, najwidocznie nici z przejęcia:-( ~KMIETEK 6 2011-05-27 22:53
erg ~agent/wsi 2 2011-05-27 17:39
bilasn po 7 dniach o godz. 16.35 ~ksiadz 2 2011-05-27 17:05
baton ~krokus 18 2011-05-27 17:01
erg ~ferdek 1 2011-05-27 13:40
erg ~akcjonariusz 6 2011-05-27 13:21
coś o móziu... ~psychiatra 7 2011-05-27 10:45
czyżby 2 dni odbicia i ponownie jazda w dół? ~KMIETEK 2 2011-05-26 17:47
jak myslicie kiedy 2 zl. ? ~pytajnik 13 2011-05-26 17:34
erg ~krokus 27 2011-05-26 16:34
Patrowicz ma zakaz sprzedaży akcji ale jeśli bedzie powyżej 3 zł to już ~klakso 30 2011-05-25 19:24
erg ~widły 1 2011-05-25 17:20
i jak tam szwagry? ~wieś 5 2011-05-25 17:17
ładnie rośnie ~wieś 34 2011-05-25 15:29
Co miał znaczyć ten nagły wzrost ??? ~Piotr 14 2011-05-25 09:57
to jak dziś z tymi widłami będzie czy nie? ~wieś 2 2011-05-25 09:54
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.