Przykro mi Panowie ale wszystko wskazuje na kierunek zniesienia całej fali wzrostowej, wywołanej zresztą przez spekulantów w kontekście BIOERGA i rzekomego przejęcia firmy.
W poniedziałek puszczam swój pakiecik i ustawiam się na samym dnie czyli 74 gr.