| Nie gorąco wam,lato się zaczęło,ubranka przyciasne | ~Alfred Nobel | 2 | 2011-06-22 09:14 |
| www.wnp.pl chemia o ERGu | ~ja | 4 | 2011-06-22 07:50 |
| erg | ~muniek | 11 | 2011-06-22 01:12 |
| Panowie | ~sanders | 3 | 2011-06-21 16:31 |
| erg | ~erazm | 1 | 2011-06-21 15:36 |
| na koniec dnia -5% | ~ergowiec | 1 | 2011-06-21 15:25 |
| erg | ~DORADCA | 4 | 2011-06-21 13:36 |
| erg | ~podejrzliwy | 2 | 2011-06-20 21:10 |
| co robić mam już prawie 2mln tego syfa :( | ~egon | 4 | 2011-06-20 20:16 |
| Jeszcze będzie kolorowo | ~td | 4 | 2011-06-20 19:36 |
| niestety | ~mer | 1 | 2011-06-20 18:26 |
| Erg dostał nagrodę ode mnie | ~sanders | 6 | 2011-06-20 15:22 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 1 | 2011-06-20 15:21 |
| erg | ~telewidz | 1 | 2011-06-20 13:12 |
| Do pawiana co kupił 8000 po 0,95 | ~Wkurzony | 1 | 2011-06-20 12:11 |
| erg | ~jarząbek | 1 | 2011-06-20 09:21 |
| a tak miało byc kolorowo .... | ~ert | 7 | 2011-06-18 21:38 |
| Grają w cymbergaja na ERGu | ~bobek | 2 | 2011-06-17 15:42 |
| Liczby nie kłamią! | ~obiektywny | 3 | 2011-06-17 11:34 |
| erg | ~jajcarz | 2 | 2011-06-17 10:26 |
| erg | ~dziadek | 2 | 2011-06-17 10:05 |
| erg | ~AKCJONARISZ | 3 | 2011-06-17 09:50 |
| trzeba stąd wychodzić i wrócić dopiero we wrześniu może wtedy coś ruszy | ~KMIETEK | 4 | 2011-06-16 18:30 |
| erg | ~wsi | 4 | 2011-06-16 17:45 |
| Co taka cisza akcjonariusze | ~bolo | 6 | 2011-06-16 17:43 |
| obsuwanko cd. | ~xxxl | 7 | 2011-06-16 17:40 |
| sezon ogórkowy | ~xxxl | 12 | 2011-06-15 22:20 |
| Zaraz zjazd! | ~Jsw | 1 | 2011-06-15 16:11 |
| Zaraz odjazd na ERGu | ~ja | 5 | 2011-06-15 14:45 |
| erg | ~emanuel | 3 | 2011-06-15 09:47 |