Forum giełdowe spółki ERG

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie gorąco wam,lato się zaczęło,ubranka przyciasne ~Alfred Nobel 2 2011-06-22 09:14
www.wnp.pl chemia o ERGu ~ja 4 2011-06-22 07:50
erg ~muniek 11 2011-06-22 01:12
Panowie ~sanders 3 2011-06-21 16:31
erg ~erazm 1 2011-06-21 15:36
na koniec dnia -5% ~ergowiec 1 2011-06-21 15:25
erg ~DORADCA 4 2011-06-21 13:36
erg ~podejrzliwy 2 2011-06-20 21:10
co robić mam już prawie 2mln tego syfa :( ~egon 4 2011-06-20 20:16
Jeszcze będzie kolorowo ~td 4 2011-06-20 19:36
niestety ~mer 1 2011-06-20 18:26
Erg dostał nagrodę ode mnie ~sanders 6 2011-06-20 15:22
erg ~AKCJONARISZ 1 2011-06-20 15:21
erg ~telewidz 1 2011-06-20 13:12
Do pawiana co kupił 8000 po 0,95 ~Wkurzony 1 2011-06-20 12:11
erg ~jarząbek 1 2011-06-20 09:21
a tak miało byc kolorowo .... ~ert 7 2011-06-18 21:38
Grają w cymbergaja na ERGu ~bobek 2 2011-06-17 15:42
Liczby nie kłamią! ~obiektywny 3 2011-06-17 11:34
erg ~jajcarz 2 2011-06-17 10:26
erg ~dziadek 2 2011-06-17 10:05
erg ~AKCJONARISZ 3 2011-06-17 09:50
trzeba stąd wychodzić i wrócić dopiero we wrześniu może wtedy coś ruszy ~KMIETEK 4 2011-06-16 18:30
erg ~wsi 4 2011-06-16 17:45
Co taka cisza akcjonariusze ~bolo 6 2011-06-16 17:43
obsuwanko cd. ~xxxl 7 2011-06-16 17:40
sezon ogórkowy ~xxxl 12 2011-06-15 22:20
Zaraz zjazd! ~Jsw 1 2011-06-15 16:11
Zaraz odjazd na ERGu ~ja 5 2011-06-15 14:45
erg ~emanuel 3 2011-06-15 09:47
[x]
ERG -0,47% 42,00 2026-06-24 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.